wróżka

Bliźniaczy płomień – rozkład

Bliźniaczy płomień – to pojęcie, które coraz częściej możesz spotkać w artykułach, na forach internetowych czy też grupach na facebooku. Często również zastanawiasz się czy aby to Ty nie jesteś właśnie w relacji, którą można nazwać związkiem bliźniaczych płomieni.

Czym jest „bliźniaczy płomień”?

Mianem tym określamy związek dwóch osób, które czują się jakby dosłownie były częściami jednej całości. To dusze, które w pewnym momencie zostały rozłączone i ich celem jest ponowne odnalezienie się i połączenie. Osoby, które odnalazły swój bliźniaczy płomień, czują się jakby odnalazły w drugim człowieku swoje odbicie, swoje dopełnienie, część samych siebie.

Relacje między bliźniaczymi płomieniami nie są łatwe

Bywają bardzo namiętne, burzliwe, pełne pasji a nawet destrukcyjne. Kiedy spotykasz swój bliźniaczy płomień już nic nigdy nie będzie takie samo. Czujesz jakby tornado wkroczyło w twoje życie po to by totalnie je zmienić, zmienić również ciebie. Bardzo często bliźniacze płomienie muszą w tym życiu przepracować kwestie karmiczne mające źródło w poprzednich wcieleniach. A taka praca nie zawsze jest łatwa, często sprawia nam ból, cierpienie, trudności i budzi w nas strach. Często takie pary muszą coś naprawić, stawić czoła trudnym tematom i wyzwaniom, które w samotności byłyby dla nich nie do pokonania.

Jak rozpoznać czy to relacja Twin Flame?

Pięknie fakt ten pokazuje numerologia aczkolwiek można sprawdzić również za pomocą kart tarota czy dana relacja ma właśnie charakter bliźniaczych płomieni.

Rozkład, który przytaczam poniżej, nie jest mojego autorstwa. Pochodzi on z bloga: http://lunarcafe.com

 1. Czy to relacja Twin Flame
 2. Jaki jest cel tego związku
 3. W jakich okolicznościach powstał ten związek (w poprzednich wcieleniach)
 4. Co musimy razem przepracować aby móc ruszyć naprzód
 5. Jakie są wyzwania z którymi będziemy musieli się zmierzyć
 6. Czego mamy się nauczyć, jakie wnioski wyciągnąć

Karty, które pozytywnie odpowiadają na pytanie z pozycji 1:

 • Arcykapłanka
 • Cesarzowa
 • Kochankowie
 • Umiarkowanie
 • Gwiazda
 • Słońce
 • Świat
 • Dowolny as
 • Dwójka kielichów
 • 6 Kielichów
 • Dziewięć kielichów
 • 10 kielichów
 • 4 buław

Przykład rozkładu wraz z krótką interpretacją znajdziecie poniżej

bliźniaczy płomień rozkład

Karty wskazują, że osoby znały się już w przeszłości, w domyśle, w poprzednich życiach, jest to więc jak najbardziej spotkanie bliźniaczych płomieni (6 kielichów). To co jest celem w tej relacji na to wcielenie, pokazane jest w karcie wspólnej pracy nad wyższym dobrem. To budowanie czegoś razem, tworzenie czegoś trwałego, stałego, może być to np. rodzina, dom, bezpieczne miejsce dla bliskich. Osoby te mają nauczyć się wspólnej pracy ale również i organizacji, poświęceń i wyrzeczeń. Być może w poprzednich wcieleniach osoby te coś sobie obiecały, a te obietnice nie były spełnione, okazały się płonnymi – stąd teraz celem relacji jest wspólna praca nad czymś realnym i namacalnym. Po osiągnięciu celu para najpewniej zakończy związek, bo jest to dla nich warunek ruszenia naprzód. Ale do tego czasu czekają ich wyzwania polegające na zaufaniu sobie, wyciągnięciu do siebie ręki w potrzebie i dostrzeganiu potrzeb drugiej osoby. Muszą nauczyć się rozmawiać i iść na kompromisy bo to da im umiejętność budowania czegoś stałego i trwałego, czegoś dla większego dobra.

Jeśli jesteś w relacji i chcesz określenia, czy to bliźniaczy płomień – napisz do mnie.

Zobacz również: https://wrozka.info.pl/2019/04/03/tarot-milosny/

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

3 × cztery =