FAQ

Czyli trochę informacji w pigułce – to o co pytacie najczęściej zebrane w jednym miejscu.

  1. Czy stawiam karty kobietom w ciąży?

Nie, nie robię tego z kilku przyczyn: energetyka jak i psychika kobiety w ciąży jest bardzo delikatna. Nie wiem jak zareaguje na informacje, które pokażą karty, a ja mam obowiązek je przekazać. Nie wiem również, czy karty będą pokazywały energetykę już matki i dziecka a może tylko dziecka? Jeśli nie jest to bezwzględnie konieczne, dla dobra matki i dziecka odmawiam wykonania wróżby.

2. Czy kartami wskaże płeć dziecka

Nie do końca. Dla kart tarota jesteśmy energią. Męską i żeńską, silną i delikatną. Karty na pytanie o płeć mogą wskazać kartę osobową męską a urodzi się silna i odważna dziewczynka. I odwrotnie, osobowa kata żeńska może zapowiedzieć chłopaka o delikatnym charakterze i romantycznym usposobieniu. Karty nie wskażą więc definitywnie płci i zawsze należy o tym pamiętać.

3. „Powróżysz za darmo”?

Nie 🙂 A dlaczego pisałam już kilka razy na blogu. Masz u mnie darmowe wróżby w odpowiedniej zakładce na blogu. Możesz skorzystać z wyroczni runicznej, wylosować sobie przesłanie anielskie, wybrać kartę dnia, natomiast wszystkie pytania indywidualne są płatne i wyceniane w wiadomości e-mail wraz z podaniem pozostałych szczegółów odnośnie sporządzenia wróżby.

4. „Jestem chora, poproszę o diagnozę z kart i sposób jak to wyleczyć

Przykro mi, nie jestem lekarzem, nie stawiam diagnoz, nie posiadam takiej wiedzy ani kompetencji. Mogę jedynie sprawdzić energetykę oraz stan Twoich czakr i zasygnalizować gdzie może leżeć problem, na co zwrócić uwagę. Medycyna w obecnych czasach jest tak rozwinięta, że bezwzględnie należy szukać fachowej pomocy lekarskiej.

cdn…..