Miłość, uczucia, partnerstwo i nasze życie uczuciowe to jedne z najczęściej poruszanych tematów podczas wizyty u wróżki – ogólnie określane jako tarot miłosny. Któż bowiem nie chce zaznać szczęścia w tej materii? Kochać i być kochanym, czuć się dobrze przy drugiej osobie, bezpiecznie i mogąc obdarzyć ją pełnym zaufaniem.

Chciałabym zacząć nowy cykl wpisów poświęconych więc miłosnemu aspektowi tarota.

Od kart, które tą miłość symbolizują, poprzez rozkłady i interpretację połączeń kart czy to w tematyce partnerskiej czy też uczuciowej a może również na pozycjach informacji ukrytych.

Pierwszym z tematów, który jest niezwykle częsty, ale i bolesny dla pytającego, jest określenie: kiedy poznam swoją drugą połówkę, jak to się stanie, jak rozpoznam, że to właśnie ten ktoś i co mogę zrobić aby sobie w tym pomóc.

Do analizy tego typu problemów można zastosować już gotowe rozkłady tarota, lub, biorąc pod uwagę sytuacje klienta, stworzyć swój własny rozkład (ja najczęściej tak czynie), który jest dokładnie dopasowany do otrzymania odpowiedzi na takie pytania, które chciałby znać klient.

Oczywiście rozkłady dedykowane są różne, nie mogę więc ich wszystkich tutaj przytoczyć, natomiast jako gotowego rozkładu ogólnego można użyć np. proponowanego przeze mnie „Moja przyszła miłość”.

  1. Dlaczego do tej pory nie znalazłam/em miłości
  2. Jak to pokonać
  3. Co mogę zrobić aby kogoś poznać
  4. Skąd będę wiedziała/wiedział, że to właśnie ta osoba
  5. Gdzie ją znajdę
  6. Kiedy, w jakim czasie
  7. Wskazówki i rady
  8. Jakie zrobię pierwsze wrażenie
  9. To co nas połączy
  10. Prognoza na najbliższą przyszłość

Jak widać rozkład jest dość obszerny ale dostarcza również wielu niezbędnych informacji.

Klient otrzymuje więc dokładny obraz sytuacji wraz ze wskazówkami co robić aby poznać przyszłego partnera i takie informacje powinna dawać odpowiedź określana tarotem miłosnym.

Zobacz również: https://wrozka.info.pl/2019/03/25/tarot-partnerski-rozklad-partnerski-dla-relacji-i-zwiazku/

Podobne wpisy

Horoskop miłosny Dla wszystkich znaków zodiaku na okres Świąt Wielkanocnych 🙂Zacząć należy od tego, że horoskopy tego typu mają zadanie czysto rozrywkowe i nie m...
Tarot partnerski Rozkłady partnerskie tarota to jedne z najczęściej używanych rozkładów w karierze wróżki 🙂 Nie dzieje się tak przez przypadek: problemy w związku, ...
3 rozkłady walentynkowe tarota Mamy luty, a w lutym wielu z nas świętuje Walentynki. Chociaż w tradycji słowiańskiej mamy swoje piękne święta, które są ich odpowiednikiem (21-22 cz...
Tarot miłosny, czyli o tym, że zapytać to nie prob... Często wysyłacie pytania dotyczące Waszych związków. Powiem szczerze, że wiele się w kartach naoglądałam i wiele też musiałam odpowiedzieć. Pytanie o ...
Niewierność w tarocie Czyli lekcja o kartach, które mogą zapowiadać, że ktoś nas oszukuje i nie jest z nami szczery.Oto krótkie zestawienie takich właśnie kart, z info...

Irmalia czyli Irka z Południa

Cześć! Jestem tarocistką, ezoteryczką, wróżką....Chcesz się ze mną skontaktować? Pisz śmiało!irmalia@wrozka.info.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chcesz zadać mi indywidualne pytanie?

Już tutaj możesz do mnie napisać. Wyślij do mnie maila ze swoimi pytaniami a ja sprawdzę jak i czy mogę Ci pomóc. Mile widziane opisanie swojej sytuacji. W mailu zwrotnym otrzymasz informacje odnośnie warunków sporządzenia wróżby.

Przypominam, że odpowiedzi na indywidualne pytania są płatne i informację o cenie oraz czasie sporządzenia wróżby otrzymasz w mailu zwrotnym.