Rozkład tarota na równonoc wiosenną

Rozkład tarota na równonoc wiosenną

20 marca na półkuli północnej to czas równonocy wiosennej. Jest to również początek astronomicznej wiosny. To doskonały czas na to aby pozbyć się tego co stare i zrobić miejsce na nowe.

Możemy mieć ochotę na wiosenne porządki, pozbywać się rzeczy, ale także możemy dokonać podsumowań zimy. Dni będą stawać się coraz dłuższe, więcej również będzie w nich światła, słońca, ładnej pogody – to doda nam energii.

Pozwólmy aby nasz duch budził się w tym okresie, aby ogarniał nas wiosenny entuzjazm – nie gaśmy w sobie energii i ochoty do działania bez względu na to co będzie działo się w naszym otoczeniu i jakie ograniczenia zostaną nam nałożone. Jestem pewna, że każdy z nas będzie na tyle elastyczny i pomysłowy, że do wszystkiego uda się nam dostosować.

A co może przynieść nam wiosna? Ostatnia karta z poniższego rozkładu nosi tytuł „Radość, radość” 🙂 Chyba nie muszę wiele dodawać. Wspaniałości dla wszystkich!

Ps. A jeśli ktoś interesuje się kartami i sam chciałby sprawdzić co przyniesie mu wiosenny czas, może wykorzystać ten krótki rozkład:

1. To co odchodzi

2. Jakie okazje przyniesie najbliższy czas

3. Co się we mnie budzi

4. Co przyniesie mi wiosna

W rozkładzie można wykorzystać karty tarota, wyroczni, klasyczne, lenormand – do wyboru do koloru 🙂

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

dziesięć + 9 =