Rozkład na nowy rok numerologiczny

Rozkład na nowy rok numerologiczny – przykład

Za zgodą osoby, dla której ten rozkład był przygotowywany, poniżej znajdziecie przykład skróconego opisu analizy na nowy rok numerologiczny.

Rozkład obejmuje 12 miesięcy, pierwsze 6 analizowała kartami Sybilli, kolejne tarotem. Dodatkowo I. otrzymujesz skrypt runiczny specjalnie dla Ciebie (jak używać dowiesz się na końcu postu) oraz przesłania z wyroczni. Wchodzisz od 17 września w swój 3 rok numerologiczny.

Zaczynając od poszczególnych miesięcy:

Październik – na początku miesiąca wystrzegaj się fałszywej przyjaciółki, która będzie obserwować Twoje zachowania, może mówić coś za Twoimi plecami, wygląda również na to, że jest zazdrosna, bardzo możliwe, że o Twojego partnera jeśli jesteś w związku. Druga połowa października przynosi bardzo przyjemne momenty spędzone z ważnymi dla Ciebie ludźmi, niespodziankę ze strony tego, na którym Ci zależy a także pomoc z zewnątrz w ważnych dla Ciebie sprawach.

Listopad – W listopadzie mamy “spadek mocy”, możesz mieć chwile melancholii, poczucie, że nic Ci się nie chce, nie udaje. Uważaj aby nie działać pochopnie, w desperacji, nie przesadzaj ze swoimi zachowaniami bo mogą zostać odebrane jako teatralna gra. Pod koniec miesiąca zwróć uwagę na przepisy, paragrafy, przestrzeganie wytycznych bo możesz mieć nieprzyjemności urzędowe albo dostaniesz po prostu mandat.

Grudzień – Bardzo pozytywny miesiąc w którym spełnią się Twoje marzenia i oczekiwania. Oczywiście karty pokazują uroczystości rodzinne, spotkania, miły prezent a także poczucie, że jesteś w dobrym miejscu z dobrymi osobami.

Styczeń – Przyniesie Ci naukę czegoś nowego i to poważną, pod okiem doświadczonej osoby. Sprawy ruszą do przodu i będziesz mogła powiedzieć, że dzięki pozytywnemu zrządzeniu losu. W drugiej połowie stycznia czeka Cię miła niespodzianka a koniec stycznia przynosi wizytę kogoś, kto bardzo dobrze Ci życzy (to może być Twoja dawno nie widziana przyjaciółka).

Luty – W lutym poświęcisz czas na siebie i dla siebie. Pokazują się również wyjścia, imprezy, zabawa – jak to w 3 roku numerologicznym. Otrzymasz wiadomość, która będzie bardzo istotna dla Twoich uczuć (walentynka od cichego wielbiciela?) i ogólnie miesiąc upłynie lekko i przyjemnie.

Marzec – Zajmiesz się sprawami domu i tymi przy domu – to mogą być jakieś sprawy administracyjne, pisma, podatki, ustalenia odgórne urzędowe. Miesiąc dobry, bez większych wydarzeń, po prostu zajmowanie się sprawami codziennymi. Możesz mieć ochotę na pokazanie czegoś czego do tej pory o Tobie nikt nie wiedział a cieszyłaś się tym od dawna.

Kwiecień – Jakieś egzaminy, sprawdziany i poddawanie Twojej osoby ocenie – to może być związane z kwestiami zawodowymi. Karty pokazują, że czegoś możesz nie chcieć do końca pokazać, a to może być błąd. Nie bój się bo poradzisz sobie z każdą krytyką, kto jak nie Ty w 3 roku!

Maj – Wiele spraw na głowie i nie będzie wiadomo za co się zabrać, szczególnie w pracy. Karty pokazują rozproszenie, brak decyzyjności. Warto będzie poprosić kogoś o wskazówkę, być może Twojego partnera lub po prostu zwróć się do przełożonych niech dadzą jasne wytyczne co robić.

Czerwiec – W czerwcu uważaj proszę na sprawy związane z ciałem fizycznym, zdrowiem – mam sygnał w kartach, który może mówić o konieczności zwolnienia bo odpukać możesz wylądować nawet w szpitalu. Mam również wrażenie, że będziesz ponownie uczyć się czegoś ważnego, co zaprocentuje na przyszłość.

Lipiec – Zwolnij, ponownie: uwaga na zdrowie, szczególnie podczas jakiegoś wyjazdu, wyskoku, podróży. Lipiec niech będzie czasem kiedy odpoczniesz, zregenerujesz się z uwagi na to, że dojdziesz do jakiegoś celu, zakończysz jakiś etap z powodzeniem i będzie Ci potrzebny po prostu ludzki odpoczynek.

Sierpień – Tutaj pięknie rysują się podróże, wyjazdy bliższe i dalsze, które dadzą spokój a także nową jakość życia. Nic tylko korzystać!

Wrzesień – We wrześniu kochana wygląda na to, że możesz mieć do czynienia z jakimś przewrotem losu i to związanym z Twoimi sprawami uczuciowymi i wyborami, których dokonałaś w przeszłości. Karty wskazują, że ktoś może powrócić lub się przypomnieć, raz dokonany wybór może nie okazać się tym ostatecznym…. Ciekawe 🙂

rozkład na nowy rok numerologiczny

Skrypt runiczny, który dla Ciebie wylosowałam, znajduje się na zdjęciu. Składa się tylko z 2 run bo trzecia była pusta. Pojawiły się runy ochronne jak również wspierające kontakty międzyludzkie ale na zdrowych, równych zasadach. Uważam, że runy bardzo dobrze wpasowały się w 3 rok numerologiczny w który wejdziesz. Przepisz je czerwonym pisakiem na białą kartkę i noś przy sobie przez miesiąc. Później kartkę spal i powierz żywiołom (popiół rozsyp na wiatr lub wrzuć do toalety – chociaż ja preferuje na wiatr, to takie bardziej magiczne).

Wskazówka z wyroczni mówi o tym, że sztuka może okazać się środkiem Twojego wyrazu i poprzez nią będziesz mogła osiągnąć harmonię wewnętrzną i pomóc sobie. Bądź pewna siebie, bo to klucz do Twojego sukcesu, podejmuj również działania, rok 3 jest do tego idealny bo cieszymy się powodzeniem i inni patrzą na nas łaskawszym okiem. Wchodzisz w czas, który może przynieść Ci wiele sukcesów, spełnienia Twoich zamierzeń i pozwoli Ci wybić się na tle innych – korzystaj mądrze 🙂

To wszystko z mojej strony. Liczę na to, na co zobowiązałaś biorąc udział w losowaniu czyli, że będziesz dostarczać weryfikacji rozkładu wraz z biegiem czasu.

Wszystkiego dobrego w nowym roku numerologicznym!

Ps. Jeśli interesuje Cię otrzymanie rozkładu na nowy rok numerologiczny, który będzie zawierał dodatkowe informacje i rozszerzony opis: SKONTAKTUJ SIĘ ZE MNĄ.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

19 + 6 =