Wróżby

Czym są wróżby

Możemy powiedzieć, że wróżby to czytanie znaków w oparciu o różnego rodzaju środki, informacje i metody. Znaki takie mogą pochodzić z:

  • kształtu chmur
  • pozycji planet
  • fusów z herbaty czy kawy
  • wosku
  • symboli zawartych w kartach, wyroczniach
  • widzenia ze snów czy też transów, medytacji, w hipnozie

Dlaczego sięgamy po wróżby

W przeważającej większości przypadków we wróżbach szukamy pomocy, pocieszenia, rady i podpowiedzi dotyczących naszej sytuacji życiowej. Problemy w związku, z pracą, ze zdrowiem – to najczęściej poruszane tematy we wróżbach. Wróżba bowiem, jako ten tajemny pierwiastek, którego nie jesteśmy w stanie wytłumaczyć metodami naukowymi, poprzez swoją nieokreśloność i mistyczność, sprawia, że jesteśmy w stanie zmieniać swoje życie. Bo to co tajemne działa na nas bardziej niż słowa koleżanki czy rodzica. Aspekt mistyczny ma więc niezwykle istotne znaczenie we wróżbach i rzeczywiście, śmiało można powiedzieć, że wróżenie jest pewnego rodzaju magią.

Jak działa wróżba?

Uważam, że jest ona odczytem najbardziej prawdopodobnego scenariusza, który wynika z aktualnych dróg i nastawień osoby pytającej. Karty pokażą przyszłość, owszem, ale taką w którą w momencie zadania pytania podąża pytający. Wróżba jest więc scenariuszem wypadków, które mogą, ale nie muszą mieć miejsca.

Co bowiem dzieje się w momencie otrzymania wróżby?

W tym momencie pytający posiada wiedzę, którą może modyfikować i zmieniać. Również i w tym momencie jakaś część jego przyszłości, ta która była jedną ze ścieżek przed poznaniem wróżby, zmieniła się.

Czym jest dobra wróżba

Dobra wróżba to taka porada, która daje ci wgląd w możliwości jakie masz, podpowiada co masz zrobić a czego lepiej się strzec. Wróżka, która odpowiedzialnie wykonuje swoją pracę, będzie odpowiedzialnie i fachowo udzielała rad. Wróżba nie może być przedstawieniem suchych faktów: będzie tak bo ja tak mówię! Nie, to błąd, nigdy coś takiego nie powinno paść z ust wróżki. Wróżba ma być kierunkowskazem i informacją: tak może wyglądać przyszłość ale:

  • możesz tego uniknąć jeśli zdecydujesz się na to, popracujesz nad tym, zrezygnujesz z tego
  • możesz dalej podążać tym torem bo jest to dla ciebie dobry kierunek nie zmieniaj wiec tego, udoskonal tylko to i podążaj tą drogą
wróżby

Do kogo zgłosić się po wróżbę

Wybieraj osoby, które widzisz, że są solidne, mają wiedzę, dzielą się nią a także prezentują swoje umiejętności bez obaw o to, że ktoś może im coś zarzucić.

Wybieraj osoby, które przede wszystkim nie boją się publicznych interpretacji, są znane w świecie ezoterycznym, pokazują swoje narzędzia i warsztat pracy.

Każdy z nas codziennie się uczy a ezoteryka to szczególnie szeroki obszar studiów, który praktycznie nie kończy się nigdy. Jeśli ktoś mówi ci, że ma wszystko w małym paluszku….. uciekaj.

Zobacz również przykłady moich wróżb!!!

Gotowe rozkłady do zamówienia: https://irkazpoludnia.pl/sklep/

Gotowe rozkłady do zamówienia

Możesz już tutaj do mnie napisać: