wróżka

Własna talia tarota, premiera :)

Dawno dawno temu, pisałam o pomyśle stworzenia własnej talii tarota. Pisałam również o tym, że część kart została wyprodukowana ale niestety wydruk od CEWE wyszedł krzywo, co zniechęciło mnie do dalszych prac.

JEDNAKŻE, dzięki wspaniałym osobom, które dopingowały mnie w tworzeniu talii i krzyczały aby się nie poddawać, mogę uroczyście ogłosić, że moja własna talia tarota została pomyślnie stworzona i obecnie czeka na wydruk.

Jeśli ktoś chciałby zobaczyć wszystkie karty zapraszam do filmiku:

Jest szansa, że talia trafi do sprzedaży. Na pewno będzie jej jeden egzemplarz na świecie czyli mój 🙂 jednakże wszystkie te osoby, które pomagały mi dobrym słowem i dopingiem, oraz te które już zgłosiły chęć nabycia talii, zostaną poinformowane w niedługim czasie czy będzie taka możliwość.

Uważam, że tak jak runy powinno się zrobić samemu z uwagi na wielką energetykę, tak też własna talia tarota to potężne narzędzie w naszych rękach.

Mam już pomysł na kolejną, zupełnie nietypową, jedyną w swoim rodzaju. Zachęcam również do komentarzy i opinii odnośnie tego co zobaczyliście na filmiku. A osoby zainteresowane ewentualnym zakupem zapraszam do kontaktu !

1 thought on “Własna talia tarota, premiera :)”

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

cztery × 4 =