wróżka

O tym, że trzeba opracować nowy plan :)

Karty doszły wczoraj i…… I przede wszystkim wydruk jest krzywy. Poważnie, są nadrukowane krzywo. Nie mam pojęcia dlaczego i zastanawiam się czy to wina drukarni czy mojego projektu? Ale jakbym miała zrobić krzywo prosty projekt hihi 🙂 ?

Krzywość kart wyraźnie widać szczególnie przy krawędziach, eh….
Minus numer dwa to ich wielkość: łudziłam się że rozmiar 9×6 nie będzie taki tyci a jednak tyci jest. Karty są bardzo delikatne, co prawda dobrze się tasują, ale mam wrażenie że mocniejsze uderzenie w stół sprawi, że po prostu się rozpadną. 
Ogólnie kolorystyka i jakość wydruku jest niezła a wręcz dobra. Gdyby CEWE oferowali jeszcze wydruk większych kart, z większą gramaturą papieru, to na pewno byłby to strzał w dziesiątkę. Co prawda trzeba uważać, bo kolor na komputerze a ten w wydruku może się nieco różnić, szczególnie w przypadku ciemnego tła (np.  nie widać napisu na księżycu i rydwanie). 
Reasumując: cieszę się, że spróbowałam zrealizować mój pomysł, bo gdybym tego nie zrobiła to wciąż biłabym się z myślami. Trzeba będzie jednak opracować nowy plan wydruku swoich kart. Kusi mnie teraz wywołanie ich jako zdjęć (tych 9×13) i później zalaminowanie domowym sposobem przy użyciu folii i żelazka 🙂 Oby nie było jak poniżej:
🙂

Wiem, że na razie mój blog pozycjonuje się słabo, ale mam nadzieje, że w miarę postępu, ktoś skomentuje moje pomysły z wydrukiem a może pochwali się i swoimi osiągnięciami?

Pozdrawiam ciepło !!!

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

trzy × 2 =