wisdom of the oracle recenzja

Wisdom of the oracle – najlepsza talia wyroczni

To jedna z najlepszych wyroczni dla osób początkujących – pomimo tego, że nie ma polskiego tłumaczenia. Obrazy są tak wymowne i intuicyjne, że każda osoba, nie pracująca nawet nigdy wcześniej z wyroczniami, będzie wiedziała jak sobie z nią poradzić. W dobie dzisiejszej technologii tłumaczenie tekstu też nie jest trudne – są aplikacje, które na podstawie zdjęcia dostarczają nam pełnego tłumaczenia i nie jest ono odbiegające od tego, co autor chciał przekazać. Dlatego też uważam, że jak na początek ta wyrocznia sprawdzi się idealnie i może być wspaniałym dopełnieniem czytania z innych kart lub doskonale służyć samodzielnie do wskazówek, rad i ostrzeżeń a nawet do prognozowania przyszłości.

Wisdom of the oracle – tematyczny podział treści

Karty otrzymujesz z książką, która oprócz rozkładów i ogólnego opisu karty, zawiera również interpretacje karty w zależności od tego, jaki temat jest dla ciebie istotny. Mamy więc podział tematyczny dla każdej karty i obejmujący interpretację spraw ogólnych, miłosnych, finansowych a także wiadomość dotycząca twojej ochrony duchowej. Taka ilość informacji i możliwość interpretacji kart pod różnym kontem sprawia, że wyrocznia jest UNIWERSALNA i nadaje się do bardzo wielu rodzajów odczytów!

Opakowanie, pudełko, książka, papier

Karty dostajemy w twardym solidnym pudełku. Nie dajcie się zwieść tanimi podróbkami z chin – które zalewają aktualnie nasz rynek. Te karty są doskonałe jakościowo i wizualnie, kolory soczyste a książka obszerna. Chińskie podróbki to po prostu chłam a dodatkowo jest to wielce nieetyczne aby wróżyć za pomocą takich kart.

Książka ma ponad 200 stron i zawiera przykłady interpretacji, rozkładów a także informacje o oczyszczaniu kart, odczytach, nawiązywaniu kontaktu z kartami. Samych kart jest 52, są elastyczne i odpowiednio grube. Kiedyś, w roku 2015 można było dostać tą talię ze złoconymi brzegami, obecnie ta wersja już nie jest dostępna.

Poniżej zobaczcie na filmik (anglojęzyczny, ale możecie oglądnąć wszystkie karty):

Jak używać tych kart?

Dowolnie, tak jak czujesz 🙂 W taliach wyroczni nie ma systemu a dołączone do nich książki mogą być przewodnikiem ale również i sam/sama możesz zdecydować jak daną kartę czujesz, co ona mówi do ciebie, jak ty i tylko ty ją odbierasz. Możesz wykonywać całe wróżby za pomocą tych kart – czemu nie. One są niezwykle intuicyjne i jasne w swoim przekazie. Spróbuj zadać im swoje pytania i zobaczysz jak pięknie wpasowują się w temat, jak pięknie odpowiadają i radzą.

Nie ma więc zasad jak używać tej wyroczni – sam/sama je sobie ustalisz.

Podsumowanie

Wyrocznia Wisdom of the Oracle to najlepsza wyrocznia dla osób początkujących i tych, które chcą pracować z kartami. Jest czytelna, intuicyjna, ma piękne kolory, wykonanie. To solidny produkt, którym możesz cieszyć się przez długie lata. Polecam zakup na Bookdepistory z uwagi na to, że chińskie podróbki opanowują kolejne portale sprzedażowe. Link do zakupu jest np. tutaj: Wisdom of the Oracle Cards.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

19 + 14 =