Wróżka online

Moonology oracle – wyrocznia spontaniczne czytanie na malejący księżyc

IMG_20191114_174829

Moonology Oracle – nowa wyrocznia

Z uwagi na pracę z nową wyrocznią zapytałam co powinnam wiedzieć teraz, w malejącym księżycu – czego się pozbyć, jak to zrobić, co mi w tym pomoże i jaki będzie finał.
Dosłowność tej wyroczni powaliła mnie na łopatki bo pokazała dokładnie to o czym wczoraj myślałam.

Karta pierwsza pokazuje istotę sprawy, którą należy zająć się i pozbyć w aktualnym malejącym księżycu. Jest to karta „Spójrz na większy obraz” – ale zaraz zaraz, pomyślałam, to sprawa, której mam się pozbywać więc? I tutaj mnie olśniło: w ostatnim czasie za dużo poświęcałam siebie właśnie dla większości: grup facebookowych, pracy, byciu z ludźmi…. Zatracałam się w tym kosztem moich bliskich i właśnie wczoraj myślałam, że czas na zmiany.

Jak tego dokonać? Co mi pomoże? O tym mówi karta „Twoje marzenia potrzebują praktycznego planu” – należy więc podejść do sprawy praktycznie i to wszystko zaplanować. Ustalić, że tyle i tyle czasu poświęcam na FB, tyle na mail, tyle na odpowiedzi a tyle na życie uczuciowe i dom.

Co jeszcze pomoże? „Bądź odważny i zrób pierwszy krok” – czyli asertywność. Bo mi tak trudno odmawiać kiedy ktoś mnie prosi…. A jednak cierpi moje samopoczucie i zdrowie, trzeba więc koniecznie to zmienić.

Jaki wynik uzyskam? „Rozpocznie się nowy romantyczny cykl” – pięknie, i to pod względem samopoczucia jak i takiej fajnej nowej energii, którą mogę poprzez powyższe zmiany wprowadzić do swojego życia.

Jak widać te karty są niezwykle trafne. Chciałabym aby udało mi się zastosowanie do ich rad. Zacznę od sporządzenia planu a później czas na pierwszy krok!

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

dziewiętnaście − 11 =