Wróżka online

Tarot i wyrocznie rady i wskazówki

Nie wiem dlaczego tak wiele osób zapomina o tym, że karty potrafią dawać nam wspaniałe wskazówki i rady – dosłownie poprzez obrazy, napisy, specyfikę danej karty.

Tarot to nie tylko wróżby – absolutnie a wręcz odwrotnie! Dlaczego tak wielu ludzi uważa, że karty tarota służą tylko do wróżenia? Jakież to mylne pojęcie i podejście… Tarot to ogrom wiedzy dostępnej dla nas na tu i teraz i to wiedzy o nas samych: psychice, naszym działaniu, możliwych rozwiązaniach. Zastosowanie wróżebne to tylko wątek poboczny, coś co zostało odkryte i stwierdzone wiele wiele lat po tym jak karty tarota w ogóle ujrzały światło dzienne. A już w ogóle pomijam to, że pierwotnie służyły one do rozrywki towarzyskiej i gry….

Wróżebny aspekt, wróżenie z kart, są to więc tematy zupełnie poboczne, a niektórzy jednak uważają, że wręcz odwrotnie: że karty nie służą do niczego innego. Wiele razy na forach spotykamy się oburzeniem, że jak to można „wróżyć dla siebie”…. Ano można, bo można poprzez kontakt z kartami budować swoje duchowe wnętrze, rozwijać się, bogacić, poznawać samego siebie.

Rady z kart to niesamowite narzędzie, jakie możemy wykorzystać w swoim codziennym życiu. Chociażby proste pytanie: co robić a czego nie… Dlaczego tego unikać, co jeszcze pomoże.

Poniżej krótki rozkład z pytaniem jak prawidłowo prowadzić pewien projekt. Karta co robić, czego nie robić (Tarot Marchetti), dodatkowe wskazówki z dwóch wyroczni: TAO ORACLE i Madame Endora. Proste, skuteczne, pokazujące to czego możemy nie zauważać i na czym się skupić. Żadna wróżba a rada – tym bardziej cenna, że pomagająca nam w samodoskonaleniu się i zwracająca nam uwagę być może na to, czego sami nie widzimy.

IMG_20191127_120440

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

trzynaście − 9 =