Rozkład tarota zaginione zwierze

Rozkład tarota zaginione zwierze

Nasze zwierzęta domowe często są przez nas traktowane jak pełnoprawni członkowie rodziny. Często również, kiedy wydarzy się nieprzyjemna sytuacja i nasz zwierzak ucieknie, zaginie, nie wiemy gdzie jest, chcemy wykorzystać wszystkie środki aby go odnaleźć i aby wrócił bezpiecznie do domu. W swojej praktyce niejednokrotnie miałam pytania odnośnie poszukiwania ukochanego pupila – zawsze pomagam i robię to nieodpłatnie.

Rozkład kart

Dla osób, które uczą się tarota lub lubią testować nowe rozkłady, poniżej przetłumaczyłam rozkład znaleziony na anglojęzycznym forum. Autorem rozkładu jest „Dolphin_Dreamer” a rozkład ten ma za zadanie pomóc nam w poszukiwaniu zwierząt.

Opis rozkładu

Rozkład w pierwszej kolejności przekazuje nam informacje w jakiej lokalizacji i jakim środowisku jest zwierzę. Następnie, jeśli nasze poszukiwania idą opornie, nie możemy go odnaleźć, karty podpowiadają co źle robimy szukając.

Wiadomo, że zwierzaki będąc spłoszone, wystraszone, również inaczej się zachowują, dlatego 4 karta odpowiada nam na pytanie co robi zwierze, że utrudnia nam to jego znalezienie a karta 5 odpowiada co możemy zrobić aby zwiększyć szanse na znalezienie go.

Kolejne karty dają nam praktyczne wskazówki kiedy i jak najlepiej szukać a karta ostatnia mówi o tym, jak zwierzak czuł się w naszym domu.

Czy rozkład może pokazać informacje, że zwierze już nie żyje? Tak, odpowiadają na to pytanie pierwsze 2 pozycje. Testowałam rozkład i w przypadku kiedy będziemy mieli jasne karty mówiące o przejściu na drugą stronę (np. Śmierć w tarocie, Sąd ostateczny, Świat, 4 Mieczy, 10 Mieczy itp.) istnieje uzasadniona obawa, że zwierze jest martwe 🙁 Musimy być przygotowani również na taką sytuację i informację z rozkładu.

Reasumując: karty są pomocne przy poszukiwaniu osób, zwierząt i rzeczy. Nie trzeba bać się pytania o zaginiony cenny przedmiot, o utraconego pupila – po to mamy różne narzędzia ezoteryczne aby pomóc w ich poszukiwaniu.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

4 × dwa =