Rozkład tarota na nowy rok

Rozkład tarota na nowy rok

Dawno nie było już na blogu żadnych nowych rozkładów tarota a zbliża się koniec roku więc właśnie rozkład na nowy rok, w nawiązaniu do mijającego, będzie dla wielu osób przydatny. Rozkład nie jest mojego autorstwa, znalazłam go na anglojęzycznej tarotowej grupie facebookowej „The Hermit’s Cave” i przetłumaczyłam na język polski.

Rozkład jest prosty i możemy do niego użyć zarówno kart tarota jak i lenormand, kippera, kart klasycznych czy też kart wyroczni. Możemy również głęboko wejść w interpretacje kart, szczególnie w przypadku użycia tarota, a także starać się odczytywać rozkład również ogólnie, łącząc ze sobą poszczególne karty i pozycje.

Rozkład tarota na nowy rok
  1. Lekcja jaką wynoszę z mijającego roku – to pozycja, która mówi nam co nauczył nas mijający rok, dlaczego był ważny, co takiego z niego wynosimy. Możemy interpretować również numer karty opierając się o numerologię a także, co często robię przy takich rozkładach, rozpatrywać też jaka karta poprzedza tą wylosowaną i która jest następna. Np. jeśli wylosujemy Sprawiedliwość to poprzedza ją karta koła fortuny a kolejny jest Wisielec.
  2. Jakie wyzwanie postawi przed nami nowy rok – czyli z czym będziemy się mierzyć, co będzie wymagało naszej uwagi i być może pokonania.
  3. Na czym się najbardziej skupić – możemy interpretować tutaj żywioły czy np. będą to buławy i działanie czy miecze czyli plany.
  4. Okazje do wykorzystania – jasna sprawa
  5. Główny temat – tutaj czytamy energię karty czyli np. w przypadki jeśli wylosowalibyśmy 9 mieczy będzie to smutek, zwątpienie, strach itd.

W interpretacji kierujcie się swoją intuicją, odczuciami co do rozkładu, tym co waszym zdaniem jest dla was istotne z tego co pokazały karty. Warto za rok wrócić do rozkładu i zweryfikować swój odczyt.

Zobacz również: 3 rozkłady walentynkowe tarota

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

4 × jeden =