karty stalkerki

Karty stalkerki – tarot

PORCJA WIEDZY!

Dzisiaj chciałabym podzielić się z Wami kilkoma spostrzeżeniami na temat kart, które nazywam „stalkerkami”. Takie stalkerki to karty, które pojawiają się nam często w rozkładach, które czasami wypadają lub ewidentnie przyciągają nasz wzrok.

Często osoby początkujące (ale nie tylko, bo myślę, że każdy tarocista ma wcześniej czy później taką sytuację), zastanawiają się dlaczego wciąż i wciąż widzą tę kartę. Co takiego karta chce powiedzieć, przekazać, na co chce zwrócić uwagę i dlaczego ciągle się pojawia?

Do problemu kart stalkerek najlepiej moim zdaniem podejść….. wykorzystując inne karty 🙂 Czyli zastosować rozkład tarota, analizujący powód pojawiania się jednej i tej samej karty. Dzięki takiemu rozkładowi zrozumiemy dlaczego karta nas prześladuje i co chce nam pokazać.

Przykładowy rozkład znajdziecie poniżej:

S. Sygnifikator, czyli karta/karty stalkerka
1. Co chce przekazać mi ta karta?
2. W jaki sposób przejawia się ona w moim życiu
3. Co blokuje mnie aby zrozumieć przekaz tej karty
4. Co mogę zrobić aby lepiej zrozumieć przesłanie tej karty
5. Jak mogę odblokować przeszkodę (we mnie), która nie pozwala mi zrozumieć tej karty
– (rozkład znaleziony w sieci) –

Poniżej przykładowa interpretacja znaczenia stalkerki w postaci karty Śmierci.

Co chce przekazać mi ta karta?

6 Buław mówi, że karta przypomina iż zwycięstwa, lub jakiekolwiek osiągnięcia, są czasowe – wszystko się zmienia, jest w ruchu. Raz jesteśmy na piedestale, drugi raz musimy z czymś się zostać.

W jaki sposób przejawia się ona w moim życiu

3 Mieczy – karta która mówi, że trzeba się pogodzić z utratą czegoś lub z nieporozumieniami. Dokładnie więc nawiązuje do przesłania z wcześniejszej karty a więc do tego, że na wszystko w życiu jest miejsce i czas i niektórych spraw nie możemy przy sobie zatrzymać.

Co blokuje mnie aby zrozumieć przekaz tej karty

3 Buław – nie chce spoglądać w nowe kierunki, jestem jeszcze zbyt przywiązana do tego co było obok mnie.

Co mogę zrobić aby lepiej zrozumieć przesłanie tej karty

2 Buław – kontemplować, przyglądnąć się swojej sytuacji z różnych perspektyw, zatrzymać się na chwile i poszukać sedna i źródła.

Jak mogę odblokować przeszkodę (we mnie), która nie pozwala mi zrozumieć tej karty

6 Denarów – zrozumieć czym jest równowaga i uzmysłowić sobie, że coś jest nam zabierane po to aby zrobić miejsce czemuś innemu. To kwintesencja karty Śmierci, czyli mojej stalkerki. Rozkład jest doskonały! 🙂

——————————–

To jak? Będziecie próbować? Macie takie karty, które są waszymi prześladowcami i ciągle je widzicie, nawet w snach? Jakie to karty i jak je odbieracie? Zrobicie rozkład i napiszecie co wyszło?

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

jeden × 2 =