Czy będziemy razem – tarot

Pytania o to czy osoby będą razem pojawiają się niezwykle często, bo często też borykamy się z problemami sercowymi, nie jesteśmy pewni przyszłości naszego związku czy też podejrzewamy, że partner nie jest szczery w stosunku do nas. Tarot, jako narzędzie do analizy, potrafi pomóc w chwilach, kiedy niczego nie jesteśmy pewni.

Różne rozkłady tarota pokażą odpowiedź na pytanie „czy będziemy razem” – ale ja proponuje w analizie zastosować nie tylko karty tarota, ale również i karty wyroczni, bo one są dopełnieniem i niejednokrotnie swoistym skwitowaniem wróżby.

Poniższy krótki rozkład pokazuje odpowiedź na pytanie czy osoby będą razem. Pomijam w opisie aspekt numerologiczny, bo analizujemy teraz tylko karty.

Pozycje mówią o tym jak osoby są do siebie nastawione, co myślą, jakie są ich uczucia oraz jak działają w związku. Dodatkowo w rozkładzie mamy karty ukrytych działań jak i też informacji odnośnie partnera osoby pytającej: czy on chce być w związku z naszym kwerentem.

czy będziemy razem

Oboje partnerów ma wątpliwości odnośnie tej relacji. Pan ma świadomość tego, że relacja się rozpada i może zechcieć jeszcze w ramach ostatnich prób wyciągać do Pani rękę, ale czuje że może się to okazać bezcelowe. Nie ma również pomysłu na to jak do Pani podejść. Jego romantyczne zapędy dawno się wypaliły, dodatkowo czuje, że Pani nie chce jego atencji, nie chce okazywania zainteresowania i romantyzmu. Tak naprawdę to po Pani stronie karty pokazują najbardziej, że ta relacja już się kończy. Pan zapytał: czy będziemy razem a myślę, że najważniejsza byłaby dla niego rada: jak można to zrobić?

Cóż, karty pokazują, że zdystansowana Pani już podjęła jakieś decyzje. 4 Mieczy na poziomie serca mówi, że albo chce odpocząć, dać sobie na chwilę czas, więcej luzu, albo jej uczucia się wypaliły. W działaniach będzie okazywać Panu niezadowolenie, histeryczne zachowania, będzie popadać w skrajności po to, aby wywierać na Panu presje – może zechce doprowadzić do tego, że wymusi na Panu podjęcie tej ostatecznej decyzji.

Jedynym optymistycznym akcentem na teraz dla tego związku, jest 6 denarów na pozycji tego co ich łączy – utrzymują równowagę, uzupełniają się w swoim życiu codziennym i starają się sobie pomagać – przynajmniej materialnie. Należy jednak pamiętać, że 6 denarów to również karta, na której często widzimy Pana i żebraka, okazywanie łaski. W tym momencie ten związek to właśnie taka relacja – ktoś okazuje łaskę że toleruje partnera, ktoś o tą łaskę walczy. Czy to prawidłowe postępowanie? Zapewne nie.

Czy ta para będzie razem?

Prognoza z kart przewiduje, że związek ten dokończył pewien etap, który był dla nich istotny i wiążący – pod względem materialnym, bytowym, bezpieczeństwa. Najprawdopodobniej relacja rozpadnie się z uwagi na to, że Pani już w tym związku nie ma. Ale: mamy również kartę wyroczni, która w tym rozkładzie przychodzi z radą dla Pana:

czy będziemy razem

Pokaż swoje uczucie, idź za ciosem i zrób romantyczny gest w stronę partnerki.

Ta rada wskazuje aby osoba pytająca podjęła się jeszcze tego ostatniego, finalnego kroku: niech pokaże że mu zależy. Jeśli zostanie przez Panią odrzucony, nie będzie miał wyrzutów sumienia, że nie spróbował, że nie podjął tego ostatniego działania. Karty wyroczni więc zachęcają tutaj aby ten ostatni raz zawalczyć.

Mam nadzieje, że wpis ten pokazał Wam w jaki sposób karty tarota pomagają w analizie sytuacji i jak również wygląda taka prognoza z kart. Jak potoczy się ten związek? Tego jeszcze nie wiem, czekam na weryfikacje klienta.

Zobacz również: https://wrozka.info.pl/oferta/

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

trzy + dziesięć =