wróżka

Rozkład Partnerski WiM

Pani W pyta o to, jak w przyszłości będzie wyglądał jej związek z M oraz w jaki sposób może poprawić łączącą ich relacje. 

Pytanie Pani W
Rozkład Partnerski Tarot


Zastosowałam standardowy rozkład Partnerski wraz z radą, ostrzeżeniem oraz prognozą na najbliższe 6 i 12 miesięcy.

To Pani W zwraca się z pytaniem o związek, więc to też u Pani W pojawiają się myśli z nim związane. Może jakieś wątpliwości, może niepokój? Karty zdają się potwierdzać, że myślenie Pani W o związku jest w tym momencie destruktywne. Ma wrażenie, że wszystko zaczyna się pomału walić i nie potrafi znaleźć przyczyny tego stanu. Pan M natomiast niczego takiego nie dostrzega. Jego myśli pokazane są w pięknej karcie 10 kielichów, która to jeśli chodzi o związek, podejście do niego, uczucia, jest jedną z najlepszych tarocie. Ponieważ ta karta pojawia się na pozycji Pana myśli, oznacza ona, że dla niego jest dosłownie świetnie i uważa, że jest dokładnie w tym miejscu i w takich warunkach w jakich chciałby być.

Jednak oboje z nich mają pewne poczucie samotności czy też izolacji. Głównie widoczne jest to na pozycjach „uczuć” w rozkładzie bo i u Pani i u Pana Arkana Wielkie, Świat i Pustelnik. Pan może mieć czasami ochotę na ucieczkę w kierunku swojego wnętrza, izolacje. Może również być bardzo oszczędnym w pokazywaniu swoich uczuć Pani, natomiast Pani, czasami może chcieć ich więcej i więcej, jak również, może myśleć o tym, aby zmienić status ich związku np. na bardziej formalny. Jeśli informuj o tym Pana, ten może wykazywać się postawą obronną lub nawet bierną i na jakiś czas od Pani emocjonalnie izolować.

Oboje pokazani są jako niespokojne duchy, bo tym co prezentują sobie nawzajem żądzą tarotowe piątki. Brak tutaj często porozumienia i oboje mogą miotać się w swoich problemach ponieważ nie siadają do wspólnej dyskusji. Pani może wykazywać dużą nerwowość a Pan za to brak samodzielności i decyzyjności. To może być związek, w którym kobieta, jak to się często mówi, musi „nosić spodnie” i ma decydujący głos.

Jest jednak między nimi i wsparcie i wzajemne uzupełnianie się, bo Pani  wie, że dzięki Panu może wiele przeszkód pokonać, dosłownie wyjść z problemów i sytuacji, na które nie ma pomysłu jak mogłaby sobie poradzić, a Pan natomiast w tych chwilach, kiedy to może wykazać się swoim męstwem, czuje się dumny i ma wrażenie dobrze wykonanej misji. To jest czynnik który mocno ich spaja i sprawia, że może i są różne codziennie nieporozumienia, ale w chwilach powagi, koniecznego działania, stanowią dopełniającą się parę.

Ponieważ Pani pyta o to w jaki sposób może związek ulepszyć, tarot śpieszy z odpowiedzią w postaci Asa Buław 🙂 To mocno seksualna karta, mówiąca o łączącej osobach namiętności i pożądaniu. Od razu należy połączyć tą kartę z ostrzeżeniem dla Pani, którym jest Cesarz, i wyciągnąć wniosek: Niech mężczyzna się wykaże, niech to on będzie tym, który w związku zacznie decydować, niech stanie się Cesarzem i niech będzie mu dana możliwość bycia facetem 🙂 Pani powinna pozwolić na to, aby to Pan mógł więcej siebie pokazać, decydować, przyjmować na siebie więcej obowiązków. Niech Pani zwolni siebie z konieczności dbania o wszystko a wtedy Pan na pewno doceni swoje nowe możliwości i w życiu codziennym jak i w tej erotycznej sferze związku.

Jakie mamy prognozy na przyszłość? 

Trzeba zdecydować się na pewne priorytety i rzeczy, sprawy, które mają być realizowane w pierwszej kolejności. Karty pokazują tutaj duże możliwości i szeroki wybór ścieżek, ale wskazują również, że wybory te nie będą łatwe. Warto aby podejmować je wspólnie, dyskutować o nich, bo jednak jak to przysłowie mówi: nie jest dobrze aby ciągnąć dwie sroki za ogon (bo w ostateczności „zostaje się z własnym ptakiem w garści” :)) Związek będzie trwał, nie widać tutaj zagrożeń a jedynie konieczność większej wspólnej integralności i porozumienia.

Przykład interpretacji rozkładu partnerskiego w postaci filmu znajdziesz również poniżej:

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

jeden × 5 =