Po co go spotkałam – często my, kobiety zastanawiamy się właśnie nad celem spotkania tej a nie innej osoby w naszym życiu. Taka odpowiedź jest nam niejednokrotnie potrzebna po to aby zrozumieć to co dzieje się w naszej relacji oraz jaki jest jej sens.

W obliczu licznych pytań i w oparciu o internetowe rozkłady, poczyniłam taki własny rozkład.

Rozkład jest moją modyfikacją rozkładu, który już możecie znaleźć w internecie na stronie: http://www.karty-tarota.com.pl

Po co go spotkałam – rozkład tarota do analizy relacji i jej celu

po co go spotkałam

Rozkład „po co go spotkałam” analizuje cel znajomości jak również myśli i uczucia osoby o którą pytamy. Jest więc to również analiza partnerska, która pokazuje co łączy osoby w tej chwili, jaki jest problem (co dzieli) i jaka będzie przyszłość tej znajomości. Rozkład również mówi: czego miałaś się z tej znajomości nauczyć co jest istotne aby zrozumieć dlaczego tak naprawdę doszło do tych a nie innych wydarzeń.

Interesuje Cię taki rozkład i analiza? Chciałabyś/chciałbyś wiedzieć jaki jest cel tej znajomości? Po co go tak naprawdę spotkałaś? Napisz do mnie!

Zobacz również: https://wrozka.info.pl/2019/07/06/dokladna-analiza-zwiazku-rozklad-tarota/

Zapisz się do mojego newslettera!
Zgadzam się na otrzymywanie newslettera obsługiwanego przez MailChimp ( more information )
Bądź zawsze na bieżąco z informacjami z mojej strony i bloga. Nowości, promocje, aktualności zawsze na czas u Ciebie!
Pamiętaj, że zawsze możesz wypisać się z newslettera. Przechowuje tylko Twoje imię i adres mailowy, nie będą one przekazywane osobom trzecim.

Wróżka Irmalia

Wróżka, tarocistka, pasjonatka dawnych systemów wróżebnych. W wieku 17 lat otrzymałam swoje pierwsze karty tarota i tak rozpoczęła się moja pasja. Teraz, ponad 20 lat później dziele się swoją wiedzą a także pomagam wróżąc i odpowiadając na nurtujące moich klientów pytania.

0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

1 × 5 =