Rozkład tarota na zdrowie dla zwierząt

Rozkład tarota na zdrowie dla zwierząt

Nasze zwierzęta są dla nas niezwykle ważne i bardzo przeżywamy to, kiedy coś im dolega. Czasami dzieje się coś zupełnie nieoczywistego i trudno jest o postawienie trafnej diagnozy. Czasami jest tak, że zanim diagnoza zostanie określona mija czas a my niepokoimy się o zdrowie naszych małych przyjaciół. Zawsze powtarzam, że karty nie są w stanie zastąpić lekarza, ale możemy dzięki nim ogólnie określić jaki jest stan zdrowia naszego pupila i co najważniejsze: jak możemy mu pomóc.

Poniżej przedstawiam rozkład tarota dotyczący zdrowia ukochanego zwierzaka. Rozkład można wykonać również innymi kartami np. lenormand lub specjalnie przeznaczonymi do odczytu zdrowia wyroczniami itp. Rozkład może być dla nas pomocy w opiece nad zwierzęciem a także może pomóc nam zrozumieć jego potrzeby.

 1. Co muszę wiedzieć o stanie zdrowia mojego zwierzaka
 2. Jakie jest największe niebezpieczeństwo dla niego
 3. Jak długo ten stan będzie trwał
 4. Co mogę zrobić aby mu pomóc
 5. O tym muszę pamiętać
 6. Jaki jest najlepszy możliwy wynik

Dodatkowo można przeanalizować stan części ciała zwierzaka i układy

 1. Głowa
 2. Układ nerwowy
 3. Uszy i krtań
 4. Układ oddechowy
 5. Serce i krażenie
 6. Narządy wewnętrzne/trawienie
 7. Łapy przednie (jeśli mamy do czynienia np. z psem)
 8. Łapy tylne (jeśli mamy do czynienia z np. psem)
 9. Układ immunologiczny
 10. Układ moczowy, nerki

Możemy również zrobić analizę każdej czakry standardowym rozkładem na 7 kart.

Poniżej przykład interpretacji rozkładu dla mojego psiaka. Posłużyłam się rozkładem z pierwszej pozycji.

Mój psiak to 11 shih tzu, który od pewnego czasu kuleje lekko na tylną łapkę. Widać wyraźnie, że pojawił się stan zapalny, który mógł narastać od dawna ale nie dawać wcześniej oznak. Król buław, ponieważ to dwór ognia, często pokazuje u mnie również narośla i jakieś „dodatkowe” elementy w ciele. Widać w kartach wpływ na układ ruchu (wisielec) i zarazem problemy z chodzeniem mogą być dla psiaka największym niebezpieczeństwem. Ponieważ w rozkładzie mamy również rycerza monet na pozycji informacji o tym jak długo ten stan będzie trwał, uważam, że będzie trwał długo lub jest nieodwracalny – wolny, ale jednak nie do zatrzymania. Sama niewiele mogę zrobić aby mu pomóc, ewentualnie mogę próbować odciążać jakoś jego łapkę lub as mieczy może mówić, że w przypadku narośli należałoby rozważyć jej wycięcie. Zdecydowanie muszę pamiętać o tym aby psiak był pod kontrolą weterynaryjną (król mieczy to fachowiec i dobry lekarz). Co mogę uzyskać w ramach najlepszego wyniku w tej sytuacji? 2 kielichów może mówić, że regularne dbanie o psa, wizyty weterynaryjne, być może z wdrożeniem leczenia np. przeciw bólowego i zapalnego, okażą się owocne.

UPDATE: po dokładniejszym przyglądnięciu się łapce psiaka znalazłam między poduszkami narośl, brodawkę lub kurzajkę. Wdrażamy leczenie wraz z braniem pod uwagę wycięcia diabelstwa. Karty pokazały więc sytuację dokładnie!

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

12 + trzy =