Analiza związku za pomocą kart tarota to jedno z podstawowych zagadnień i pytań jakie przewijają się w Waszych mailach. Rozkłady tarota do takiej analizy są różne: od kilku kart, po bardzo rozbudowane, ale jednocześnie myślę, że całkowicie wyczerpujące temat.

Jeden z takich rozkładów chciałam zaprezentować Wam teraz.

Nie jest on mojego autorstwa, jedynie adoptowałam go z języka angielskiego na polski, jednak nie jestem w stanie wskazać autora, ponieważ znalazłam go na serwisie pinterest.com

analiza związku rozkład tarota

Rozkład w pierwszej kolejności analizuje przeszłość relacji oraz jej obecny stan wraz z uczuciami, jakie partnerzy sobie okazują.

Pozytywy i negatywy relacji mówią o tym co tak naprawdę ich łączy a co dzieli wskazując od razu na to, co należy przepracować w pierwszej kolejności.

Następnie przechodzimy do kart mówiących o nadziejach partnerów oraz ich obawach. W tym miejscu możemy od razu stwierdzić, czy osoby mają podobne perspektywy na związek, czy widzą go tak samo. Możemy również te dwie karty rozpatrywać pod kątem pytającego: jakie on ma obawy a jakie nadzieje w stosunku do związku.

Kolejną kartą są cele. Mogą to być cele osoby pytającej jak i cele ich wspólne – możemy określić tą pozycje przed położeniem karty.

Tego unikaj – ostrzeżenie i coś na co osoba pytająca ma zwrócić szczególną uwagę. W zależności od tego jaka będzie tutaj karta możemy stwierdzić czy będzie się ona odnosić do samego partnera czy też do ogólnej kondycji związku.

Pora na zbadanie otoczenia: kto, w jaki sposób, dlaczego ma wpływ na analizowany związek. Czy jest to warunek otoczenia (np. lokalizacja mieszkania pary, kwestie zawodowe) czy też wpływ na niego mają inni ludzie (co bywa szczególnie uciążliwe).

Następnie poruszamy kwestię karty rady, czyli działań, które pytający może podjąć i uważam, że warto ją interpretować z pozycją mówiącą o tym, co jeszcze jest nie wiadome bo od razu możemy przygotować pytającego na ewentualne przeszkody do pokonania.

Rozkład podsumowuje karta 15, która mówi o przyszłości związku. W zależności od upodobań tarocisty można dobrać karty na poszczególne kwartały, miesiące lub nawet tygodnie jeśli związek jest w swej burzliwej i zmiennej fazie.

Myślę, że ten rozkład tarota może być bardzo pomocny dla tych, którzy chcą przeprowadzać pełne i wnikliwe analizy.

Zapraszam do kontaktu ze mną jeśli Ty chcesz abym przygotowała taką analizę dla Ciebie. Namiary na mnie znajdziesz np. na stronie KONTAKT.

Zobacz również: https://wrozka.info.pl/2019/03/25/tarot-partnerski-rozklad-partnerski-dla-relacji-i-zwiazku/

Podobne wpisy

Porady Tarota, czyli o tym, że tarot pomoże ci naw... Każda dziedzina naszego życia może zostać wspierana radami tarota. Wystarczy tylko (lub aż) zadać mądre, przemyślane pytanie, takie, które pozwoli tar...
Tarot miłosny Miłość, uczucia, partnerstwo i nasze życie uczuciowe to jedne z najczęściej poruszanych tematów podczas wizyty u wróżki - ogólnie określane jako taro...
Tarot partnerski Rozkłady partnerskie tarota to jedne z najczęściej używanych rozkładów w karierze wróżki 🙂 Nie dzieje się tak przez przypadek: problemy w związku, ...
Horoskop miłosny Dla wszystkich znaków zodiaku na okres Świąt Wielkanocnych 🙂Zacząć należy od tego, że horoskopy tego typu mają zadanie czysto rozrywkowe i nie m...
Mówi że kocha ale tego nie okazuje Często w Waszych pytaniach pojawia się własnie ta wątpliwość: mówi, że kocha, ale dlaczego ja tego nie widzę?Musisz mieć świadomość, że nie każdy...

Irmalia czyli Irka z Południa

Cześć! Jestem tarocistką, ezoteryczką, wróżką....Chcesz się ze mną skontaktować? Skorzystaj ze strony kontakt, znajdziesz tam mój adres e-mail jak również formularz kontaktowy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Pozostańmy w kontakcie!

Wpisz swój adres e-mail i otrzymuj powiadomienia o nowych wpsach na blogu i innych promocjach.
WYŚLIJ
close-link

ZOSTAŃMY W KONTAKCIE

Odwiedź i polub moje pozostałe serwisy
close-link
POTRZEBUJESZ ODPOWIEDZI TAROTA?

Już tutaj możesz do mnie napisać. Wypełnij formularz i poczekaj na wiadomość zawierającą informację na temat warunków sporządzenia wróżby.


X
POTRZEBUJESZ RADY TAROTA???