Analiza związku za pomocą kart tarota to jedno z podstawowych zagadnień i pytań jakie przewijają się w Waszych mailach. Rozkłady tarota do takiej analizy są różne: od kilku kart, po bardzo rozbudowane, ale jednocześnie myślę, że całkowicie wyczerpujące temat.

Jeden z takich rozkładów chciałam zaprezentować Wam teraz.

Nie jest on mojego autorstwa, jedynie adoptowałam go z języka angielskiego na polski, jednak nie jestem w stanie wskazać autora, ponieważ znalazłam go na serwisie pinterest.com

analiza związku rozkład tarota

Rozkład w pierwszej kolejności analizuje przeszłość relacji oraz jej obecny stan wraz z uczuciami, jakie partnerzy sobie okazują.

Pozytywy i negatywy relacji mówią o tym co tak naprawdę ich łączy a co dzieli wskazując od razu na to, co należy przepracować w pierwszej kolejności.

Następnie przechodzimy do kart mówiących o nadziejach partnerów oraz ich obawach. W tym miejscu możemy od razu stwierdzić, czy osoby mają podobne perspektywy na związek, czy widzą go tak samo. Możemy również te dwie karty rozpatrywać pod kątem pytającego: jakie on ma obawy a jakie nadzieje w stosunku do związku.

Kolejną kartą są cele. Mogą to być cele osoby pytającej jak i cele ich wspólne – możemy określić tą pozycje przed położeniem karty.

Tego unikaj – ostrzeżenie i coś na co osoba pytająca ma zwrócić szczególną uwagę. W zależności od tego jaka będzie tutaj karta możemy stwierdzić czy będzie się ona odnosić do samego partnera czy też do ogólnej kondycji związku.

Pora na zbadanie otoczenia: kto, w jaki sposób, dlaczego ma wpływ na analizowany związek. Czy jest to warunek otoczenia (np. lokalizacja mieszkania pary, kwestie zawodowe) czy też wpływ na niego mają inni ludzie (co bywa szczególnie uciążliwe).

Następnie poruszamy kwestię karty rady, czyli działań, które pytający może podjąć i uważam, że warto ją interpretować z pozycją mówiącą o tym, co jeszcze jest nie wiadome bo od razu możemy przygotować pytającego na ewentualne przeszkody do pokonania.

Rozkład podsumowuje karta 15, która mówi o przyszłości związku. W zależności od upodobań tarocisty można dobrać karty na poszczególne kwartały, miesiące lub nawet tygodnie jeśli związek jest w swej burzliwej i zmiennej fazie.

Myślę, że ten rozkład tarota może być bardzo pomocny dla tych, którzy chcą przeprowadzać pełne i wnikliwe analizy.

Zapraszam do kontaktu ze mną jeśli Ty chcesz abym przygotowała taką analizę dla Ciebie. Namiary na mnie znajdziesz np. na stronie KONTAKT.

Zobacz również: https://wrozka.info.pl/2019/03/25/tarot-partnerski-rozklad-partnerski-dla-relacji-i-zwiazku/

Zapisz się do mojego newslettera!
Zgadzam się na otrzymywanie newslettera obsługiwanego przez MailChimp ( more information )
Bądź zawsze na bieżąco z informacjami z mojej strony i bloga. Nowości, promocje, aktualności zawsze na czas u Ciebie!
Pamiętaj, że zawsze możesz wypisać się z newslettera. Przechowuje tylko Twoje imię i adres mailowy, nie będą one przekazywane osobom trzecim.

0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

five × 1 =

rozkład partnerski

Do końca października promocja na rozkład partnerski!

Rozkład ten pokaże sytuacje w Twoim związku:

  • Co myśli partner
  • Co do Ciebie czuje
  • Jak dalej widzi Waszą relację
  • Jakie ma plany
  • Co ukrywa
  • Co jest między Wami
  • Rady i ostrzeżenia dla Ciebie
  • Jakie przeszkody może napotkać Wasz związek
  • Co można zrobić aby związek poprawić
  • Jaka czeka Was przyszłość

Promocyjna cena do końca października to 30 PLN

Aby zamówić rozkład przejdź do zakładki KONTAKT i wyślij do mnie wiadomość z informacją, że interesuje Cię ta promocja :)