wróżka

Paź Kielichów Mary El Tarot

Kolejna nietypowa karta z talii Mary El Tarot: Paź Kielichów, który dla mnie jest cudownym zobrazowaniem delikatności, ufności eteryczności tego pazia.

Opis tej karty w książce zaczyna się od słów: Nie możesz sterować wiatrem ale możesz sterować swoimi żaglami.

Twoje myśli i emocje są jak statki które przemierzają ocean a ich ślad pozostawia fale które biegnące w każdą stronę. Karta sugeruje, że zmiana tych statków czyli tak naprawdę zmiana tych emocji, powoduje również zmianę tego jak otoczenie reaguje na nas. 

Samo znaczenie karty w tej talii opisane w książce, mówi o bezwarunkowej miłości dla samego siebie ale także dla innych. Tutaj nie ma osądzania jest tylko branie odpowiedzialności za siebie, za to co myślimy, za nasze emocje oraz za działania jakie podejmujemy w życiu. 

Karta mówi że jesteśmy przygotowani do życiowej podróży na każdy sposób. Tatuaże na ciele postaci mówią o tym że jest ona połączona z naturą i może wykorzystywać naturę do swoich celów. Kolory karty i postawa postaci, jej nagość, wskazują że wszystko co robimy, ma być w zgodzie ze sobą i bez krzywdy dla nikogo. Z karty bije wielki spokój, wielkie zrozumienie i pojęcie tego, jak blisko z naturą jesteśmy powiązani, jacy jesteśmy wobec niej pokorni i od niej zależni.

Paź Kielichów

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

trzy + jeden =