wróżka

Mystic Mondays Tarot – recenzja i opinia

Mystic Mondays Tarot to stosunkow nowa talia. Na moim ulubionym tarotowym bazarku czyli bookdepistory dostępna jest od zalewie 2 tygodni….

Musiałam ją mieć, bo tak bardzo lubie talie minimalistyczne i grające kolorem. Zapowiadała się nie lada gradka, bo dodatkowo talia ta jest zdobiona hologramowymi rantami a całość utrzymana w takim fajnym, właśnie lekko mistycznym klimacie.

Otrzymałam ją wczoraj i nie obyło się bez zachwytów:

  • karty totalnie grube, totalnie totalnie a to znaczy, że teoretycznie trudno byłoby je zniszczyć
  • Pudełko z hologramem wraz z fajnymi zdobieniami no i takie nietypowe wcięcia – super
  • Karty pachną jak powinny 🙂 Wiecie o co chodzi 🙂
  • Rozmiar kart odpowiedni, pokrycie również, nie ślizgają się, nie wypadają, super !

I powiedziałabym, że to naprawdę fajna talia ale….. No właśnie, stało się coś bardzo bardzo dziwnego, i do teraz siedzę o nad tym myśle…. Talia ta bowiem się…. OSYPUJE ! Dosłownie osypuje z farby, druku…. Byłam w totalnym szoku jak po 3 tasowaniach zaczęłam zauważać, że ranty robią się jakieś takie pstrokate….. Że coś się czarnego z niej sypie, a przecież nie powinno…. Że jest tego tyle, że widać na obrusie…. Poniżej zdjęcia pacjenta:

Te czarne paproszki to właśnie wygląd karty po tasowaniu. Oj nie, tak to się nie bawimy, nie chce osypującego się tarota.

I co mogę powiedzieć w obliczu takiego problemu? Hm…. Będę je męczyć najbliższy miesiąc. Po prostu intensywna praca z nimi i zobaczymy na wynik. Bo wszystko byłoby cudownie gdyby nie to tracenie farby…. Koszt kart nie był mały, bo około 120 PLN więc pomimo wszystko złoże reklamacje – zobaczymy jak bookdepistory na nią zareaguje.

Tymczasem reszta prezentuje się tak:

1 thought on “Mystic Mondays Tarot – recenzja i opinia”

  1. Jeśli chodzi o sprawę mojej reklamacji to po jej zgłoszeniu w kilka godzin otrzymałam informacje od Bookdepistory, że wysyłają mi nową talię a starej nie muszę im zwracać. Talia dotarła po 5 dniach. Nawet jej nie rozpakowałam.
    Jestem naprawdę zachwycona obsługą klienta z ich strony dlatego jeśli szukasz mniej typowych talii polecam https://www.bookdepository.com/

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

siedem − 5 =