wróżka

Mówi że kocha ale tego nie okazuje

Często w Waszych pytaniach pojawia się własnie ta wątpliwość: mówi, że kocha, ale dlaczego ja tego nie widzę?

Musisz mieć świadomość, że nie każdy jest wylewny i potrafi jasno pokazać uczucia

Są osoby, które zamiast jasno pokazywać swoje uczucia, robią to w sposób ukryty, poprzez drobne gesty, chęć niesienia pomocy czy też uważne słuchanie i służenie radą. Nie każdy jest w stanie być na tyle wylewnym, że na każdym kroku okazuje swoje uczucia. Niektórzy z nas, w momencie, kiedy zmagamy się z trudnymi sytuacjami np. zawodowymi, wolą samotność i izolację, aby nie martwić swoich partnerów.

Chce sam/sama poradzić sobie ze swoim problemem

Ogrom charakterów sprawia, że jedna osoba woli dzielić się wszystkim ze swoim partnerem, a inna pragnie, aby w chwilach słabości pozostać w odosobnieniu. Jeszcze inna wyrazy uczucia pokazuje w sposób bezpośredni: poprzez gesty, słowa, pocałunki i ciągłe zapewnienie o swojej miłości, a kolejna uważa, że raz powiedziane „kocham Cię” jest deklaracją, stałą, niezmienną i na całe życie.

Wibracja numerologiczna a uczuciowość

Są również typy ludzi, którzy od urodzenia nie potrafią pokazywać uczuć i można uzasadnienia tego szukać w numerologii. Skryte i oszczędne czwórki, uduchowione siódemki i dziewiątki, będą miały większy problem z pokazywaniem każdego dnia, że jesteś dla nich miłością ich życia. Trzeba okazać im wyrozumiałość.

Co jednak jeśli masz podejrzenia?

W przypadku, kiedy nie jesteś pewna/pewny partnera, czujesz, że coś jest nie tak, że zmienił swoje zachowanie, jest oschły pomimo tego, że wcześniej uczucia do Ciebie pokazywał na każdym kroku, rzeczywiście coś niedobrego może dziać się w Waszym związku. Tarot jest narzędziem, które doskonale prognozuje relacje partnerskie i stan emocjonalny związku. Tarot partnerski i rozkłady partnerskie to jeden z najlepszych i najbardziej wiarygodnych ezoterycznych barometrów związku.

Tarot partnerski a stan związku

Rozkłady partnerskie pokazują Wasze uczucia, myśli, to co wnosicie do związku i to co jest pomiędzy Wami. Pokazuje również to co ukryte, problematyczne, to co jest powodem zmian. Prognoza partnerska mówi, co czeka związek, jeśli nie będzie zmian a zarazem sugeruje, co należałoby naprawić.

Brak okazywania uczuć jest więc czasami chwilowy, czasami zależy od tego, czy druga połówka boryka się z problemami, o których nie chce mówić. Czasami jednak może oznaczać, że w związku dzieje się źle. Możesz sprawdzić za pomocą kart tarota gdzie jest problem i co możesz z nim zrobić.

Zapraszam do kontaktu! Tarot partnerski i rozkłady partnerskie. Więcej znajdziesz tutaj: https://wrozka.info.pl/2019/03/25/tarot-partnerski-rozklad-partnerski-dla-relacji-i-zwiazku/

tarot partnerski

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

5 + siedem =