Rozkłady partnerskie tarota to jedne z najczęściej używanych rozkładów w karierze wróżki 🙂 Nie dzieje się tak przez przypadek: problemy w związku, miłości, niepewność, brak zaufania do drugiej osoby a w końcu zastanawianie się nad tym co dalej, to problemy dnia codziennego bardzo wielu osób.

Jaki więc powinien być dobry rozkład partnerski? Jakich informacji powinien dostarczać i co powinien Ci dać abyś miała/miał pełną wiedzę o swojej sytuacji i problemie w związku?

Ja zawsze stosuje pełną analizę Twojego problemu. Nie wystarczy odpowiedź tak lub nie, bo nie daje Ci ona żadnych dodatkowych informacji a przecież po to przychodzisz do mnie po radę. Dobry rozkład partnerski to taki, w którym:

  • Wiesz co myśli, czuje i co robi w Twoim kierunku partner – pozwala Ci to od razu działać jeśli dowiesz się, że jego/jej myśli są harmonijne i przyjmuje wobec Ciebie otwartą postawę.
  • Rozumiesz co Partner tak naprawdę wnosi do związku – czy jest to brak równowagi i chaos, a może gdzieś kryje się osoba trzecia?
  • Wiesz jakie ma dalsze plany i jak dalej widzi związek – na tym etapie pojawienie się karty, która wskazuje na rozpad związku pomoże Ci przeciwdziałać lub uprzedzić ten fakt.
  • Dowiadujesz się co jest między Wami, co tak naprawdę Was łączy i co możesz z tym zrobić
  • Masz informacje o przyszłości, jak na daną chwilę karty prognozują tą relację, możesz JUŻ reagować!
  • Rady i ostrzeżenia są również niezbędne, musisz je otrzymać, moją rolą jest odczytać je z kart i przekazać Ci pełną widzę o nich
  • Aż w końcu dostajesz temat do przemyślenia jako podsumowanie rozkładu a również sprawa o której musisz zadecydować sama. Wiesz, że wróżka nie podejmie decyzji za Ciebie ale skłoni Cię do przemyśleń, pokaże Ci fakty i to, z czego mogłaś/mogłeś nie zdawać sobie sprawy.

Porządny rozkład partnerski to co najmniej 30 minut sesji lub kilka zapisanych stron A4. Płacisz za pełną informację, konkrety i schemat działania.

Dowiadujesz się o sprawach, które tarot ma Ci do przekazania. Działasz w oparciu o wskazówki i wyciągasz wnioski. Nie wystarczy chłodny opis i wróżba: ten związek się rozpadnie. Ty masz wiedzieć co robić i czy możesz temu zapobiec lub czy może lepiej abyś odpuściła/odpuścił bo czeka Cię coś innego i lepszego, ktoś, z kim będziesz szczęśliwsza/szczęśliwszy.

Czytaj również: https://wrozka.info.pl/2018/12/05/tarot-rozklad-partnerski-wraz-z-interpretacja/

Podobne wpisy

Tarot rozkład partnerski wraz z interpretacją Pani J pyta o Pana J – jak wygląda i jak będzie wyglądała w przyszłości ich relacja. Standardowy rozkład partnerski tarota z prognozą na przyszłość. ...
Tarot miłosny, czyli o tym, że zapytać to nie prob... Często wysyłacie pytania dotyczące Waszych związków. Powiem szczerze, że wiele się w kartach naoglądałam i wiele też musiałam odpowiedzieć. Pytanie o ...
Niewierność w tarocie Czyli lekcja o kartach, które mogą zapowiadać, że ktoś nas oszukuje i nie jest z nami szczery.Oto krótkie zestawienie takich właśnie kart, z info...
Tarot miłosny Miłość, uczucia, partnerstwo i nasze życie uczuciowe to jedne z najczęściej poruszanych tematów podczas wizyty u wróżki - ogólnie określane jako taro...
Horoskop miłosny Dla wszystkich znaków zodiaku na okres Świąt Wielkanocnych 🙂Zacząć należy od tego, że horoskopy tego typu mają zadanie czysto rozrywkowe i nie m...

Irmalia czyli Irka z Południa

Cześć! Jestem tarocistką, ezoteryczką, wróżką....Chcesz się ze mną skontaktować? Pisz śmiało!irmalia@wrozka.info.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chcesz zadać mi indywidualne pytanie?

Już tutaj możesz do mnie napisać. Wyślij do mnie maila ze swoimi pytaniami a ja sprawdzę jak i czy mogę Ci pomóc. Mile widziane opisanie swojej sytuacji. W mailu zwrotnym otrzymasz informacje odnośnie warunków sporządzenia wróżby.

Przypominam, że odpowiedzi na indywidualne pytania są płatne i informację o cenie oraz czasie sporządzenia wróżby otrzymasz w mailu zwrotnym.