karty wewnętrznego rozpoznania

Karty wewnętrznego rozpoznania

Karty wewnętrznego rozpoznania i analiza tymi kartami – jaka jest moja opinia i jak mi się z nimi pracuje?

IMG_20191004_104307

Pewna Pani zwróciła się do mnie z problemem polegającym na tym iż jej praca nie daje jej już satysfakcji. Staje się nudna, Pani czuje niedosyt i silne rozczarowanie. Nie ma już takiego jak wcześniej kontaktu ze swoimi klientami nie czuje również empatii ani satysfakcji z tego co robi. Oto jaki problem pokazały Karty Wewnętrznego Rozpoznania:

IMG_20191004_104242

Przyczyna problemu pokazana jest w karcie mającej tytuł: BEZWARTOŚCIOWOŚĆ. Wskazuje ona na to, że osoba pytająca nie widzi sensu ani wartości swojej pracy. Uważa, że cokolwiek robi nie ma przełożenia na pomoc ani na rozwiązanie problemów z którymi zgłaszają się do niej ludzie. Można tutaj śmiało powiedzieć, że Pani może czuć się wypalona zawodowo i stąd jej niepokój i źródło pytania.

Karta Złamanego Serca jeszcze mocniej podkreśla Pani rozczarowanie. Osoba mogła wręcz doznać wielkiego życiowego zawodu z uwagi na to, że okazało się iż jej praca nie jest taką jakiej by oczekiwała. Plany i marzenia legły w gruzach.

Co radzą więc karty? Jak można sobie pomóc?

Pomimo tego, że na to pytanie odpowiada nam, zdawałoby się kiepska karta „Bezsensowności” to ma ona jednak pozytywne przesłanie w tym przypadku. Podręcznik do kart wyjaśnia bowiem, aby Pani postarała się w każdym takim przypadku, kiedy czuje, że robi coś bezcelowo, poprosić siły wyższe, swoją podświadomość, opiekuna duchowego czy jakiekolwiek inne siły, których obecność Pani akceptuje, o wsparcie i podpowiedź jak radzić sobie ze swoim stanem. Poprosić również o wskazanie sensu tego co robi, o przypomnienie jej o nim. Wcześniej bowiem jej praca była jej pasją, spełnieniem marzeń i ciągle tak może być. To wciąż jest tam, głęboko w Pani, a jedynie może na chwile straciła ona sens i widok na przyszłość. Opiekunowie i sprzyjające moce przyjdą jej z pomocą i radą (i mogą być to informacje, które otrzyma Pani w swoich snach).

Karty wewnętrznego rozpoznania to talia, które zmusza nas do rozpatrywania problemów z aspektu psychologicznego oraz do dogłębnej analizy nas samych. Jest jednak bardzo pomocna i sprawia, że wiele naszych zachowań i myśli bardziej rozumiemy i akceptujemy. Dokładnie tak jak brzmi tytuł: dokonujemy wewnętrznego rozpoznania.

Zobacz również: https://wrozka.info.pl/analiza-kartami-madame-endora/

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

pięć − jeden =