Madame endora karty

Analiza kartami Madame Endora

Karty Madame Endory to mój najnowszy zakup. Musiałam sprowadzać je z USA z uwagi na to, że w Europie niestety nigdzie nie mogłam znaleźć. Wysyłka trwała jedynie 6 dni co jest dla mnie niesamowitym wynikiem.

W książeczce dołączonej do kart możemy znaleźć kilka rozkładów a dla swoich potrzeb wykonałam jeden z nich:

(1) Reprezentuje mnie lub moją obecną sytuację

(2) Dotyczy zdrowia i dobrego samopoczucia fizycznego.

(3) Reprezentuje miłość i przyjaźń w moim życiu.

(4) Stanowi bezpośrednie zagrożenie.

Ta karta jest najsilniejszą wyrocznią przyszłych wydarzeń.

(5) Reprezentuje duchową harmonię.

(6) Oznacza bogactwo i dobrobyt materialny.

Madame Endora

Karta pierwsza to ziemia: uziemienie i konkretne kroki i działania. Może mówić również o przebywaniu gdzieś dłużej, w moim przypadku to dom czyli moja enklawa. Mówi, że wykorzystuje logiczne myślenie i otrzymuje z tego konkretne benefity.

Karta druga to Gryfon – wskazuje na dobre zdrowie i szczęście w tym temacie.

Na trzeciej pozycji mamy Bramę, która mówi, że powstrzymuje nas przed dobrymi osiągnięciami. To sfera nad którą należy popracować, znaleźć klucz do otworzenia tej bramy. Rzeczywiście, szczególnie przyjaźnie wydają się być u mnie tematami do głębszego przepracowania.

Bezpośrednim zagrożeniem jest karta Ognia – ona wskazuje na to, że zbyt gwałtowne działanie jest powodem konfliktów i nieporozumień. Należy więc nie działać pochopnie, w nerwach, nie kontrolując swoich słów i czynów.

Duchowa harmonia to karta Talizmanu – ona wręcz wskazuje na to, że w tym przypadku duchowość jest harmonijna i jestem dobrze ukierunkowana.

Ostatnia karta to bogactwo i dobrobyt materialny i mamy tutaj Herlekina: czy to dla mnie ważne czy raczej na drugim planie? Coś jest tutaj ukryte, zamaskowane. Może to jeszcze nie moment na to, aby zajmować się tymi sprawami bo są inne, ważniejsze….

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

jedenaście − 9 =