horoskop partnerski waga

Horoskop partnerski WAGA

Połączenia osób spod znaku wagi z innymi znakami.

horoskop partnerski waga

Waga z baranem

Każdy z tych znaków ma cechy, których brakuje drugiemu. Są jak przeciwieństwa, które się maksymalnie uzupełniają. Dzięki temu mogą zbudować związek, który będzie cieszył się doskonałą równowagą. Waga preferuje spokój i bywa niezdecydowana, narwany baran będzie więc motywował ją do działania a czasami to poprzez działanie wagi sam zrozumie, że co nagle to po diable.

Waga z bykiem

Kolejny znak, oprócz raka, z którym byk może czuć związek karmiczny. W relacji z wagą może czuć się tak jakby znalazł drugą połówkę swojej całości. Oba znaki szukają bezpieczeństwa i mają wspólne zainteresowania ukierunkowane na kulturę, sztukę, poezję. Ta relacja nie będzie gwałtowną a raczej rozpocznie się spokojnie, od wspólnych zainteresowań. Z biegiem czasie jednak oba znaki zaczną znajdywać coraz więcej wspólnych cech i ich związek będzie szedł w kierunku czegoś poważnego i stałego.

Waga z bliźniętami

Świetny związek uczuciowy oparty na wzajemnych zainteresowaniach intelektualnych i umysłowych. Dwubarwne bliźnięta uwielbiają zrównoważoną wagę, a waga bawi rozmowa z bystrymi bliźniakami. Oba znaki mają dużo energii mentalnej i mogą wpaść na wiele świetnych pomysłów podczas wzajemnej współpracy.

Waga z rakiem

Ta relacja równoważy a zarazem uzupełnia w obu znakach te rzeczy i aspekty których im osobno brakuje. Oba znaki będą budować ze sobą piękny i luksusowy dom – oba bowiem doceniają swoje otoczenie i chcą w nim czuć się dobrze. Ta relacja początkowo może rozwijać się wolno, bo oba znaki będą znajdować przyjemność po prostu w koleżeństwie i miłym spędzaniu ze sobą czasu, ale w miarę postępu znajomości rodzi się między nimi stałe, stabilne uczucie.

Waga z lewem

Bardzo pozytywny związek z głębokim wzajemnym zrozumieniem. Te znaki doskonale się równoważą zarówno w życiu codziennym jak i zakamarkach alkowy. Waga będzie łagodzić i uspokajać ekstrawertycznego Lwa, a Lew doda nieśmiałym wagom odwagi a także nauczy ich odrobiny swojego szaleństwa i spontaniczności.

Waga z panną

Związek tych dwóch znaków to jak połączenie się dwóch elementów układanki. Będą się dopełniać i rozumieć – o ile pójdą na kompromisy. Cechują ich podobne pragnienia i cele co będzie ważne dla wspólnego związku. Muszą stawiać jednak na szacunek do siebie bo w innym przypadku relacja będzie wisieć na włosku.  Dodatkowo Waga i Panna chcą i potrafią zobaczyć różne strony sporu i wspólnie podejmują decyzje dopiero po zbadaniu faktów.

Waga z wagą

Bardzo przyjemny, romantyczny i zrównoważony związek. Harmonia i estetyka mają dla Wagi ogromne znaczenie; dwie wagi razem wnoszą swój magicznie wyważony i piękny akcent do wszystkiego, co robią razem. Waga jest Znakiem Partnerstwa; Waga uwielbia być zakochana, a dwoje razem tworzy szczęście w związku. Jeśli tylko się spotykają, spędzają czas w romantycznych filmach i kawiarniach; jeśli mieszkają razem, ich dom wygląda jak galeria sztuki, pełna wszystkiego, co najlepsze i najpiękniejsze. Brzydzą się konfliktami, a jeśli się pojawią, są skłonni wycofać się tylko po to, by utrzymać pokój. Nie chodzi o to, że są nieszczere lub że ich to nie obchodzi, ale konflikt sprawia, że ​​czują się wyjątkowo niekomfortowo. Wagi to ludzie, którzy są najbardziej zrównoważeni w związku, a każdy z nich uwielbia mieć kogoś, kogo można podziwiać i za którym można się zachwycać. Najszczęśliwsi są, gdy mają kogoś o podobnych zainteresowaniach, z którym mogą podzielić się swoimi doświadczeniami.

Waga ze skorpionem

Te znaki mają tendencję do tworzenia bardzo emocjonalnie połączonego i wzajemnie satysfakcjonującego związku. Chociaż skorpion jest trudny i może zagubić się w zagmatwanym gąszczu własnych emocji, skłonność Wagi do równowagi i harmonii pomaga utrzymać skorpiona w równowadze. Skorpion może odwdzięczyć się Wadze dzięki swojej charakterystycznej sile skupienia, której zwykle wadze brakuje. Te znakij są bardzo zgodne ze względu na ich podobne potrzeby w związku miłosnym: Waga jest Znakiem Partnerstwa, a Waga jest najszczęśliwsza w dobrze wyważonym i intymnym związku, podczas gdy skorpion rozwija się dzięki bliskości emocjonalnej i seksualnej ze swoim partnerem. Te dwa znaki mogą stanowić bardzo lojalną, bliską i satysfakcjonującą współpracę.

Waga i strzelec

Znaki znajdujące się w Zodiaku w dwóch pozycjach mają zwykle bardzo głębokie, szczególne połączenie i wzajemne zrozumienie. Strzelec, podróżnik, nieustannie poszukuje mądrości. Waga lubi sztukę, piękno i estetykę; Waga jest stymulującym towarzyszem Strzelca podczas ich podróży i dodaje wiele do doświadczenia Strzelca. Związek zawsze wydaje się nowy, ponieważ ta dwójka sprawia, że ​​jest ekscytująca – a jednocześnie ich naturalne wzajemne zrozumienie sprawia, że ​​od początku czują się jak bliscy sobie ludzie. Razem osiągną nowe horyzonty w miłości i życiu.

Waga i koziorożec

Mogą być dobrą parą ale muszą bardzo postarać się o to aby odkryć w sobie podobieństwa. Pozornie te dwa nie mogą być bardziej różne: podczas gdy Koziorożec jest cichy i skromny, Waga jest zwykle towarzyskim motylem, lubiącym odwiedzać innych ludzi. Koziorożec troszczy się o ciężką pracę jako środek do rozwoju kariery i uznania; Waga dba o piękno, sztukę i równowagę w życiu i związkach. Nie oznacza to jednak, że nie ma miejsca dla tych dwóch do tworzenia związku; jeśli wywodzą się ze wzajemnej miłości i szacunku, mogą pracować nad znalezieniem wspólnej płaszczyzny.

Waga i wodnik

Te dwie osoby łączą się na wysokim poziomie umysłowym; łączy ich zamiłowanie do sztuki, ludzi i kultury; oboje brzydzą się ograniczającymi wpływami w ich życiu. Prawdopodobnie będą się dobrze dogadywać, ponieważ mają podobne potrzeby i nie będą wymagać od siebie więcej, niż oboje są gotowi dać. Oba Znaki są również bardzo energicznymi, entuzjastycznymi typami; jest mało prawdopodobne, aby ta relacja uległa stagnacji.

Waga i ryby

Te dwa znaki są bardzo kompatybilne, co zapewnia prawdziwie szczery romans miłosny. Oba Znaki są dostrojone do estetycznej strony życia, ale mają też wiele do zaoferowania sobie nawzajem: kiedy Ryby zagubią się w fantazji, Waga może zastosować tę skłonność Wagi do równowagi, aby pomóc Rybom wrócić na właściwe tory, a Ryby mogą odwdzięczyć się, pomagając Wadze dostrzec piękno w miłości i empatii. To uczciwe partnerstwo, które ceni prawdę i harmonię samą w sobie i na świecie.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

5 × 4 =