rak

Horoskop partnerski RAK

Połączenia osoby ze znaku Raka z innymi znakami

horoskop partnerski rak

Rak z Baranem

Wrażliwy i emocjonalny rak i zuchwały baran…. Hm…. Związek przeciwieństw, który może okazać się w pewnym momencie przytłaczający. Z drugiej strony, baran może uznać wrażliwość raka za pociągającą a rak, aktywność barana, za stymulującą. Dzięki temu para ta może osiągnąć dobrą stabilność. Należy uważać na chwiejne nastroje raka oraz porywczość lub agresje u barana – one mogą zepsuć relacje. Oba znaki muszą poświęcić czas na wysłuchanie potrzeb partnera i uzgodnić wspólny cel w ich relacji.

Rak z Bykiem

Relacja tych znaków jest zazwyczaj dobrą kombinacją i zazwyczaj często jest tak, że te znaki dzielą ze sobą więź karmiczną i głębokie, wzajemne duchowe zrozumienie. Oboje pragną bezpieczeństwo w relacjach miłosnych z tym że rak jest bardzo emocjonalny a byk zmysłowy. Byk będzie lubił obdarzać drobnymi prezentami, rozkoszą a rak wniesie w związek uczucia i duchową jedność. Oba znaki lubią spokój, dom i spędzenie czasu z ukochaną osobą więc mogą tworzyć świetny, zgrany związek.

Rak z Bliźniakiem

Ta relacja może być ciekawa i nieprzewidywalna. Wrażliwy rak może borykać się z problemami z komunikacją jeśli chodzi o partnera spod znaku bliźniąt, ale z drugiej strony, waleczność bliźniaka będzie popychać raka do wyjścia ze swojej skorupy. Rak za to może wpływać na to, że bliźnięta się uspokoją, wydobędą z siebie swoją drugą, uczuciową naturę. Nie da się jednak ukryć, że rak i bliźnięta to odmienne znaki więc muszą wykazać wiele zrozumienia dla drugiej strony aby ten związek się udał.

Rak z Rakiem

Rak z rakiem będzie tworzył niezwykle oddany, kochający się związek preferujący życie w rodzinie i domowym zaciszu. Ten duet wyraża się niezwykłą lojalnością i oddaniem. Oba znaki odnajdą cudowną satysfakcję we wzajemnym obcowaniu i będą się doskonale rozumieć i uzupełniać. To para wierna i opiekuńcza, będą pielęgnować swój związek i tworzyć spokojny dom, budować rodzinę. Muszę nauczyć się jednak rozumieć swoje nastroje i uczuciową naturę.

Rak z Lwem

Oba znaki będą dzieliły się uczuciami i emocjami, ale rak w tym związku będzie przede wszystkim potrzebował stabilności i harmonii emocjonalnej, a lew komplementów i szczerego zainteresowania i podziwu. Oba znaki będą wobec siebie lojalne a pewność siebie lwa doda pewności siebie rakowi. Zarówno lew jak i rak będą zainteresowane stałym, stabilnym związkiem.

Rak z Panną

Związek o ogromnym potencjalne, który partnerzy będą odkrywać z biegiem lat. Te dwa znaki razem będą zorientowane na cel i dyscyplinę. Szczerość i oddanie względem siebie będą ich do tego celu przybliżać. Panna będzie cenić uczuciowość i poświęcenie raka, a rak doceni w pannie inteligencję i jej zdolności adaptacyjne.

Rak z Wagą

Ta relacja równoważy a zarazem uzupełnia w obu znakach te rzeczy i aspekty których im osobno brakuje. Oba znaki będą budować ze sobą piękny i luksusowy dom – oba bowiem doceniają swoje otoczenie i chcą w nim czuć się dobrze. Ta relacja początkowo może rozwijać się wolno, bo oba znaki będą znajdować przyjemność po prostu w koleżeństwie i miłym spędzaniu ze sobą czasu, ale w miarę postępu znajomości rodzi się między nimi stałe, stabilne uczucie.

Rak z Skorpionem

Te znaki będzie łączyć silna emocjonalna więź i uzupełnianie się wzajemne w tym, czego brakowałoby im w samotności. To co może je cechować to silny pociąg seksualny co za tym idzie rak i skorpion mają wielki potencjał do tworzenia i utrzymania pełnego erotyzmu i wzajemnego przyciągania związku.

Rak ze Strzelcem

Rak i Strzelec muszą uzbroić się w cierpliwość i dać czas temu związkowi. Dopiero po czasie będą mogły odkryć jak wiele do zaoferowania ma partner. Początkowo to rak może oczekiwać o wiele więcej zobowiązań i deklaracji niż strzelec będzie mógł dać, ale w miarę czasu…. są w stanie wypracować dobre i trwałe kompromisy.

Rak z Koziorożcem

Bardzo dopasowana i zdeterminowana para. Koziorożec koncentruje się na logice i sprawach dnia codziennego a rak wnosi do związku emocje i uczucia – co za wspaniale uzupełniająca się kombinacja! Oba znaki będą utrzymywały wysoki poziom relacji a także szacunek do partnera. Te dwa znaki z przeciwnych stron zodiaku, mogą stworzyć naprawdę mocne połączenie.

Rak z Wodnikiem

Będą pasować do siebie przez przyciąganie się przeciwieństw. Rak będzie podchodził do życia emocjonalnie a wodnik…..niekonwencjonalnie 🙂 Co prawda problem może pojawić się wtedy, kiedy to rak zechce uciec do swojej skorupy a wodnik postanowi wtedy dać upust swojemu ekstrawertyzmowi…. Wtedy rak i wodnik koniecznie muszą postarać się znaleźć dla siebie jakieś kompromisy bo skryty rak może nie odnaleźć się w towarzystwie licznych przyjaciół wodnika.

Rak z Rybami

To połączenie możemy nazwać spotkaniem dusz. Oba znaki są tolerancyjne i współczujące, mogą rozumieć się bez słów. Ryba otworzy oczy raka na świat kreatywności i duchowości a rak pomoże rybom w spełnianiu ich marzeń a nawet: utopijnych, zdawałoby się, pomysłów. Te znaki łączy niezwykle korzystna i wielopłaszczyznowa więź.Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

5 × 4 =