horoskop partnerski lew

Horoskop partnerski Lew

Czyli połączenia Lwa z innymi znakami.

horoskop partnerski lew

Lew z Baranem

Dwa ogniste znaki z uwielbieniem sportu i rywalizacji – oj, tutaj nie będzie nudno! Aktywność i wiele działania – to reprezentuje ten związek. Oba znaki uparte, lubiące dominować, może więc przeszkadzać im wybujałe ego. Muszą nauczyć się kompromisów i na zmianę wydawania poleceń – wtedy uzyskają wzajemny szacunek i mogą tworzyć niezwykle aktywny i zgrany team.

Lew z Bykiem

Byk i lew mają podobne potrzeby i potrafią sobie o nich mówić i je wyrażać. Chcą kochać i być kochanym, doznawać od partnera uwagi i komplementów. Są zaborczy ale też i lojalni – a w łóżku towarzyszy im ogień. Ponieważ mają podobne pragnienia i temperamenty mogą w doskonały sposób zaspokajać swoje potrzeby i tworzyć zgrany duet.

Lew z Bliźniakiem

Lekki związek, pełen humoru i optymizmu. Bliźnięta lubią kiedy mogą rozwijać się umysłowo a lew skwapliwie będzie im to umożliwiał. Uwaga jednak: zbyt poważne podchodzenie lwa do zalotnej i otwartej natury bliźniąt, a zarazem wrażenie u bliźniaka, że lew chce dominować w relacji, sprawią, że ta para może się mocno kłócić.

Lew z Rakiem

Oba znaki będą dzieliły się uczuciami i emocjami, ale rak w tym związku będzie przede wszystkim potrzebował stabilności i harmonii emocjonalnej, a lew komplementów i szczerego zainteresowania i podziwu. Oba znaki będą wobec siebie lojalne a pewność siebie lwa doda pewności siebie rakowi. Zarówno lew jak i rak będą zainteresowane stałym, stabilnym związkiem.

Lew z Lwem

Spotkanie dwóch liderów, którzy dzielą się swoim entuzjazmem. Te osoby zasługują na siebie, bo ich kreatywność, odwaga i energia nie pozostaje niezauważona. Są bezkonkurencyjni w kontaktach towarzyskich jak i kierowaniu grupą. Mogą jednak wchodzić w romanse. Zdecydowanie muszą się ze sobą oswoić a wtedy osiągną zgodność 🙂

Lew z Panną

Ta para początkowo może uważać, że nie mają wspólnych zainteresowań, a to duży błąd. Z biegiem czasu, jeśli przetrzymają początkowy dystans związek ten będzie ewoluował. Początkowe widzenie tylko własnych błędów zmieni się we wzajemną akceptację. Dzięki partnerowi spod znaku Lwa Panna nauczy się większej spontaniczności.

Lew z Wagą

Bardzo pozytywny związek z głębokim wzajemnym zrozumieniem. Te znaki doskonale się równoważą zarówno w życiu codziennym jak i zakamarkach alkowy. Waga będzie łagodzić i uspokajać ekstrawertycznego Lwa, a Lew doda nieśmiałym wagom odwagi a także nauczy ich odrobiny swojego szaleństwa i spontaniczności.

Lew ze Skorpionem

Związek tej pary jest zazwyczaj bardzo dynamiczny i pełen pasji. Skorpion będzie wymagać szacunku i uznania a Lew za to będzie oczekiwać uwielbienia i pochwał. Skorpion doceni Lwa a Lew będzie szczęśliwy, że ma publiczność której tak bardzo potrzebuje. Ta para dogada się doskonale, bo Skorpion będzie zza kulis nadzorować mechanikę poczynania Lwa a lew, błyszcząc, będzie w swoim żywiole.

Lew ze Strzelcem

Związek z nie byle jakimi fajerwerkami. Ta para łączy się by bawić, śmiać się i zarażać radością innych. Partnerzy spod tych znaków będą się zawsze wzajemnie podziwiać i szanować. Będą również czerpać życie pełnymi garściami. Ten związek nigdy nie będzie nudny chociaż może przeszkadzać w nim niecierpliwość.

Lew z Koziorożcem

Znaki te będą tworzyć wzajemnie wspierający się związek. Koziorożec jest bardziej konserwatywny, pracowity i tradycyjny. Lew mocno wierzy w ciężką pracę, ale zwykle dobrze wykonuje ją dzięki swojemu urokowi i umiejętnościom towarzyskim. Obaj są jednak bardzo oddani, szczególnie do tego aby uczyć innych. Choć na pozór mogą wydawać się mało prawdopodobną parą, ich miłość wzrośnie, gdy odkryją podobieństwa.

Lew z Wodnikiem

Ta współpraca jest energiczna i nie do powstrzymania, i chociaż mogą zdarzać się sporadyczne rozczarowania, ta dwójka nigdy nie będzie się nudzić.  Oba znaki bywają idealistyczne i bardzo zmotywowane. Oba również pociągają wszystkie nowości i poszukują emocji.

Lew z Rybami

Kiedy Lew i Ryby łączą się w pary każdy z partnerów cieszy się nową perspektywą, którą wnosi drugi. Lew jest silnym i asertywnym znakiem, który może robić, co chce i przejąć kontrolę nad swoim otoczeniem. Ryby są cichsze, bardziej powściągliwe i introspekcyjne. Pod wieloma względami oba są biegunowymi przeciwieństwami, ale oboje są duchowo połączeni. Kiedy troszczą się o siebie nawzajem wypełniają wzajemną pustkę i mogą tworzyć trwały związek.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

1 + 5 =