horoskop partnerski bliźnięta

Horoskop partnerski bliźnięta

Połączenia bliźniąt z innymi znakami

horoskop partnerski bliźnięta
Bliźnięta

Bliźnięta z Baranem

Połączenie na poziomie i fizycznym i intelektualnym. Optymizm i aktywność – te określenia świetnie opisują relacje barana i bliźniaka. Porozumienie bez słów, doskonała komunikacja i głębia związku. Bliźniak i baran będą wspierać się i rozumieć w swojej niezależności. Znaki te tworzą dobrą równowagę: baran chce doświadczyć, a bliźniak omawiać rzeczy. Razem mogą dokonać niebywałych odkryć, które mogliby przegapić będąc samymi.

Bliźnięta z Bykiem

Te znaki muszą poświęcić trochę czasu aby móc się wzajemnie dogadać. Obie osoby muszą również włożyć wysiłek w to aby dostosować się do partnera. Bliźniak często może mieć dwie natury, i uparty byk, musi je zaakceptować. Raz pozwalać na intymność i dawać bezpieczeństwo, drugi raz nie ograniczać wolności. Od byka wymagana jest w tej relacji większa cierpliwość i zrozumienie dla partnera.

Bliźnięta z Bliźniakiem

Ta para nigdy nie będzie się nudzić. Baaaa, to tak jakby spotkały się razem 4 osoby! Zawsze znajdą jakiś pomysł, zawsze będą aktywni i będą szukać wyjść z różnych sytuacji. Bliźniaki lubią być wolne i mieć możliwość pokazania siebie a we dwójkę będą się w tym jeszcze lepiej sprawdzać. Dzięki swojej błyskotliwości będą często w centrum uwagi jako dusze towarzystwa i rozrywki. Muszą jednak unikać konkurowania ze sobą aby osiągnąć satysfakcję w tym związku.

Bliźnięta z Rakiem

Ta relacja może być ciekawa i nieprzewidywalna. Wrażliwy rak może borykać się z problemami z komunikacją jeśli chodzi o partnera spod znaku bliźniąt, ale z drugiej strony, waleczność bliźniaka będzie popychać raka do wyjścia ze swojej skorupy. Rak za to może wpływać na to, że bliźnięta się uspokoją, wydobędą z siebie swoją drugą, uczuciową naturę. Nie da się jednak ukryć, że rak i bliźnięta to odmienne znaki więc muszą wykazać wiele zrozumienia dla drugiej strony aby ten związek się udał.

Bliźnięta z Lwem

Lekki związek, pełen humoru i optymizmu. Bliźnięta lubią kiedy mogą rozwijać się umysłowo a lew skwapliwie będzie im to umożliwiał. Uwaga jednak: zbyt poważne podchodzenie lwa do zalotnej i otwartej natury bliźniąt, a zarazem wrażenie u bliźniaka, że lew chce dominować w relacji, sprawią, że ta para może się mocno kłócić.

Bliźniak z Panną

Ta para musi w pierwszej kolejności poświęcić czas na poznanie swoich światopoglądów. Panna będzie zapewniać bliźniakowi stałą, mocną kotwice a zarazem, druga natura bliźniaka, będzie mogła, przy pannie, swobodnie się poruszać. Panny muszą uważać jednak, bo ich powaga i stabilne stąpanie po ziemi może być początkowo dla bliźniaka nie do zaakceptowania.

Bliźniak z Wagą

Świetny związek uczuciowy oparty na wzajemnych zainteresowaniach intelektualnych i umysłowych. Dwubarwne bliźnięta uwielbiają zrównoważoną wagę, a waga bawi rozmowa z bystrymi bliźniakami. Oba znaki mają dużo energii mentalnej i mogą wpaść na wiele świetnych pomysłów podczas wzajemnej współpracy.

Bliźniak ze Skorpionem

Ta para może być nierozerwalna, ale tylko wtedy, kiedy nauczą się akceptować swoje różnice. Tam, gdzie Bliźnięta są elastyczne, intelektualne, towarzyskie i rozmowne, Skorpion zwykle jest skryty, skupiony, intensywny i zdeterminowany. Przy pokonaniu tego problemu i nauczeniu się tolerowania swoich różnic, ta para może tworzyć niezwykle dobrany związek.

Bliźniak ze Strzelcem

Bliźniak i strzelec mogą być zarówno świetnymi przyjaciółmi jak i kochankami. Mają podobne poglądy na życie oparte na świeżości i optymizmie. Strzelec może czasami powiedzieć coś bez przemyślenia, ale bliźnięta będą na to odporne i szybko zapomną strzelenie gafy.

Bliźnięta z Koziorożcem

Ta relacja musi pracować bardzo ciężko nad tym aby stworzyć stabilny związek. Czasami mogą mieć wrażenie, że nadają na zupełnie innych falach. Praca włożona na dotarci się może w rezultacie bardzo się opłacić. Skromny i cichy koziorożec może źle czuć się w towarzystwie rubasznych i otwartych na świat bliźniąt. Nie pomoże tutaj również upór koziorożca, którego bliźnięta mogą po prostu nie zrozumieć.

Bliźnięta z Wodnikiem

Para, która może stworzyć wspaniały, połączony mentalnie związek. Bliźnięta kochają nowe pomysły a wodnik jest w nich najlepszy. Oba znaki cenią sobie niezależność i dlatego będą doskonale rozumieć się w tej kwestii. Zarówno bliźnięta jak i wodnik mają niezwykle dużo energii a ich umysły pracują szybko – mogą się wzajemnie stymulować to tworzenia coraz to nowych, lepszych rozwiązań.

Bliźnięta z Rybami

Para bardzo empatyczna, będąca wspaniałymi przyjaciółmi i kochankami jednak bliźniak musi uważać na słowa, bo może nimi zranić i zrazić do siebie delikatne i emocjonalne ryby. Potrafią się dobrze dogadywać oraz zapomnieć niesnaski. W tej relacji chodzi przede wszystkim o elastyczność i połączenie.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

dwa × 1 =