horoskop partnerski byk

Horoskop partnerski byk

horoskop partnerski byk

Połączenia osoby ze znaku Barana z innymi znakami.

Byk z Baranem

Miłość reprezentowana przez byka i pasja, która towarzyszy baranowi, stanowią mieszankę jednoczącą te znaki. Potrafią utrzymać równowagę a jeśli nie, to będą się tego uczyć. Baran może być porywczy, byk bardziej opanowany, wolniejszy. Byk będzie lubił również adorację, romans, a baran czasami może bywać mało subtelny. Byk może powstrzymać barana przed zbyt impulsywnym działaniem a baran pomoże bykowi być bardziej spontanicznym i otworzy go na przygody.

Byk z Bykiem

Dwa byki tworzą bardzo stabilny, nastawiony na jeden kierunek związek, i mogą być ze sobą do końca. Ponieważ to te same znaki to doceniają również te same sprawy: zamiłowanie do piękna, dobrego jedzenia, wygodę. Dwa byki razem mogą obdarzać się miłością przez całe życie oraz będą szanować pragnienia i marzenia drugiej osoby. Pomimo tego, że byki bywają uparte, to razem uczą się wzajemnie przymykania oczu i nie dążenia do tego aby postawić na swoim – harmonijny związek jest dla nich najważniejszy.

Byk z Bliźniakiem

Te znaki muszą poświęcić trochę czasu aby móc się wzajemnie dogadać. Obie osoby muszą również włożyć wysiłek w to aby dostosować się do partnera. Bliźniak często może mieć dwie natury, i uparty byk, musi je zaakceptować. Raz pozwalać na intymność i dawać bezpieczeństwo, drugi raz nie ograniczać wolności. Od byka wymagana jest w tej relacji większa cierpliwość i zrozumienie dla partnera.

Byk z Rakiem

Relacja tych znaków jest zazwyczaj dobrą kombinacją i zazwyczaj często jest tak, że te znaki dzielą ze sobą więź karmiczną i głębokie, wzajemne duchowe zrozumienie. Oboje pragną bezpieczeństwo w relacjach miłosnych z tym że rak jest bardzo emocjonalny a byk zmysłowy. Byk będzie lubił obdarzać drobnymi prezentami, rozkoszą a rak wniesie w związek uczucia i duchową jedność. Oba znaki lubią spokój, dom i spędzenie czasu z ukochaną osobą więc mogą tworzyć świetny, zgrany związek.

Byk z Lwem

Byk i lew mają podobne potrzeby i potrafią sobie o nich mówić i je wyrażać. Chcą kochać i być kochanym, doznawać od partnera uwagi i komplementów. Są zaborczy ale też i lojalni – a w łóżku towarzyszy im ogień. Ponieważ mają podobne pragnienia i temperamenty mogą w doskonały sposób zaspokajać swoje potrzeby i tworzyć zgrany duet.

Byk z Panną

Te dwa znaki będą budować praktyczny i stabilny związek. I jest to doskonała metoda na to aby rozwiązywać wspólnie problemy dnia codziennego. Są wobec siebie oddani i szczerzy, cechuje ich uczciwość i prawdomówność. Oboje są w stanie docenić i dobrze wykorzystać cechy partnera. Trzeba jednak pamiętać, że z natury ostrożna panna, może czasami wymagać więcej czasu na to, aby pozwolić tej relacji się rozwijać.

Byk z Wagą

Kolejny znak, oprócz raka, z którym byk może czuć związek karmiczny. W relacji z wagą może czuć się tak jakby znalazł drugą połówkę swojej całości. Oba znaki szukają bezpieczeństwa i mają wspólne zainteresowania ukierunkowane na kulturę, sztukę, poezję. Ta relacja nie będzie gwałtowną a raczej rozpocznie się spokojnie, od wspólnych zainteresowań. Z biegiem czasie jednak oba znaki zaczną znajdywać coraz więcej wspólnych cech i ich związek będzie szedł w kierunku czegoś poważnego i stałego.

Byk ze Skorpionem

Byk i skorpion to znaki, które pasjonują się rzeczą i materią. Oboje nie stronią od bogactwa i zasobów, ale byk jest nieco bardziej skupiony na sobie, a skorpion na uczuciach i najbliższej rodzinie. Dla obu partnerów bardzo ważnym będzie poczucie bezpieczeństwa, chociaż mogą do niego dążyć w odrębny sposób. Byk ceni uczciwość i prawdomówność a skorpion uwielbia być tajemniczy i potrzebuje ciągłego zapewniania, że ukochana osoba żywi do niego uczucia. Przy kompromisach, wzajemnej nauce, te dwa znaki mogą tworzyć pasjonujący związek.

Byk ze Strzelcem

Ta relacja może okazać się bardzo namiętna i zmysłowa, ale początkowo będzie wymagała czasu. Oba znaki mogą dać sobie równowagę: strzelec zyska dzięki bykowi poprzez poznawanie nowych miejsc, ludzi, smakowanie świata, a byk, w związku ze strzelcem, doceni rutynę i bezpieczeństwo, które są dla niego tak ważne. Początek tego związku nauczy ich wspólnej cierpliwości i akceptacji bo będą musieli się „dotrzeć”.

Byk z Koziorożcem

Te dwa znaki będą tworzyć rozsądne i trwałe partnerstwo. Mogą stawiać a logikę i praktyczne rozwiązania. Ani byk ani koziorożec nie będą zainteresowani ryzykiem uczuciowym, a raczej stabilnością, która pozwoli im obu na rozwój kariery zawodowej i zajęcie się sferą finansową. Oba znaki pragną również wysokich standardów życiowych, które są w stanie wypracować wspólnie.

Byk z Wodnikiem

Ta para musi najpierw się skoordynować i obrać konkretny cel – wtedy to, we dwójkę, są w stanie przenosić góry. Mogą przyciągać się na zasadzie przeciwieństw: praktyczność byka i niekonwencjonalne podejście wodnika do wszystkiego. Byk nie lubi zmian a wodnik to najbardziej postępowy i zmienny znak ze wszystkich. Czy są więc w stanie się dogadać? Jasne, ale może być i tak, że będą tworzyć lepszy team biznesowy niż parę kochanków.

Byk z Rybami

Kolejny znak, z którym byk może tworzyć często relacje karmiczne. Mogą być bardzo empatyczni wobec siebie oraz przejawiać marzycielstwo a także idealistyczne podejście do swojego związku. Byk będzie tym bardziej praktycznym partnerem, ale oboje będą dążyć do zachowania harmonii i stabilności. Ogólnie te znaki są w stanie tworzyć dobry, stabilny związek.Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

osiemnaście + jeden =