horoskop partnerski baran

Horoskop partnerski baran

horoskop partnerski baran

Połączenia osoby ze znaku Barana z innymi znakami.

Baran z Baranem

Spotkanie dwóch baranów to gwarantowane fajerwerki. Konkurencja i próba pokazania siły – to może stanowić dla nich trudność. Relacja baran-baran to jak spojrzenie w lustro: baran rozumie potrzebę niezależności partnera, ponieważ on jest taki sam. Czasami mogą towarzyszyć im zaborczość i chęć do dominacji. Dwa barany muszą nauczyć się zdrowej rywalizacji i opanowania. Jeśli to zrobią: mogą zbudować wspaniały związek.

Baran z Bykiem

Miłość reprezentowana przez byka i pasja, która towarzyszy baranowi, stanowią mieszankę jednoczącą te znaki. Potrafią utrzymać równowagę a jeśli nie, to będą się tego uczyć. Baran może być porywczy, byk bardziej opanowany, wolniejszy. Byk będzie lubił również adorację, romans, a baran czasami może bywać mało subtelny. Byk może powstrzymać barana przed zbyt impulsywnym działaniem a baran pomoże bykowi być bardziej spontanicznym i otworzy go na przygody.

Baran z Bliźniakiem

Połączenie na poziomie i fizycznym i intelektualnym. Optymizm i aktywność – te określenia świetnie opisują relacje barana i bliźniaka. Porozumienie bez słów, doskonała komunikacja i głębia związku. Bliźniak i baran będą wspierać się i rozumieć w swojej niezależności. Znaki te tworzą dobrą równowagę: baran chce doświadczyć, a bliźniak omawiać rzeczy. Razem mogą dokonać niebywałych odkryć, które mogliby przegapić będąc samymi.

Baran z Rakiem

Wrażliwy i emocjonalny rak i zuchwały baran…. Hm…. Związek przeciwieństw, który może okazać się w pewnym momencie przytłaczający. Z drugiej strony, baran może uznać wrażliwość raka za pociągającą a rak, aktywność barana, za stymulującą. Dzięki temu para ta może osiągnąć dobrą stabilność. Należy uważać na chwiejne nastroje raka oraz porywczość lub agresje u barana – one mogą zepsuć relacje. Oba znaki muszą poświęcić czas na wysłuchanie potrzeb partnera i uzgodnić wspólny cel w ich relacji.

Baran z Lwem

Dwa ogniste znaki z uwielbieniem sportu i rywalizacji – oj, tutaj nie będzie nudno! Aktywność i wiele działania – to reprezentuje ten związek. Oba znaki uparte, lubiące dominować, może więc przeszkadzać im wybujałe ego. Muszą nauczyć się kompromisów i na zmianę wydawania poleceń – wtedy uzyskają wzajemny szacunek i mogą tworzyć niezwykle aktywny i zgrany team.

Baran z Panną

Początkowo ta para może stwierdzić: kompletnie do siebie nie pasujemy. Ale później, w miarę czasu, jeśli pozwolą sobie na „dotarcie się” są w stanie nauczyć się siebie na wzajem. Pomimo tego, że mogą wydawać się całkowitym przeciwieństwem (baran niecierpliwy, dominujący i agresywny, panna cicha, szczegółowa, nastawiona na długoterminowe cele) to te różnice mogą ich pociągać i sprawiać, że zechcą zgłębiać tajniki swojej natury. I może się okazać iż będzie to wielka korzyść dla obojga.

Baran z Wagą

Każdy z tych znaków ma cechy, których brakuje drugiemu. Są jak przeciwieństwa, które się maksymalnie uzupełniają. Dzięki temu mogą zbudować związek, który będzie cieszył się doskonałą równowagą. Waga preferuje spokój i bywa niezdecydowana, narwany baran będzie więc motywował ją do działania a czasami to poprzez działanie wagi sam zrozumie, że co nagle to po diable.

Baran z Skorpionem

Oba znaki będą dążyły do centrum uwagi – jeśli nauczą się nim dzielić, są w stanie tworzyć związek, który nie oprze się niczemu i razem mogą osiągnąć wszystko. Skoncentrowany skorpion, kiedy skupi się na baranie, sprawi że ten nie będzie w stanie się mu oprzeć. Sam skorpion natomiast w tej relacji będzie miał tendencję aby więcej dawać z siebie niż baran.

Baran ze Strzelcem

Podobne energie, podobne zainteresowania – ta para jest bardzo kompatybilna i może budować cudowny związek. Oba znaki to odkrywcy i pionierzy zawsze gotowi na nową przygodę. Oboje również pragną nowych doświadczeń i nie lubią tracić czasu na niepotrzebne czynności. Muszą jednak uważać, bo pośpiech, brak uwagi mogą sprawić że utrzymanie długoterminowej relacji będzie dla nich trudne.

Baran z Koziorożcem

Ta relacja będzie wymagała ciężkiej pracy. Baran będzie działać a koziorożec oceniać to działanie – niejednokrotnie krytycznie co znowu może prowadzić do kłótni. Koziorożec może nie rozumieć chęci ryzyka, które towarzyszy baranowi – a on ryzyka nie znosi. Porusza się wolniej, ale ma określone cele, czego czasami może brakować baranowi. Relacja ta będzie wymagała więc ciągłego docierania się aby móc razem podążać w jednym kierunku.

Baran z Wodnikiem

Bardzo kreatywna i aktywna para. U nich nic nie jest statyczne, mogą również mieć tendencję do konkurowania ze sobą, ale życie tych dwojga nigdy nie jest nudne. Są świetnymi przyjaciółmi ponieważ potrafią doskonale się komunikować. Rozumieją swój entuzjazm a oboje również pragną nowych doświadczeń i ekscytacji w codziennym dniu.

Baran z Rybami

Kiedy w grę wchodzą uczucia i miłość, te dwa znaki mogą naprawdę zaspakajać swoje wzajemne potrzeby. Pomimo tego, że baran jest silnym znakiem a ryby to skupione i ciche osoby. Mogą początkowo wydawać się parą niedopasowaną, ale ich bliższe poznanie sprawia, że zaczynają nadawać na tych samych falach. Baran musi zadbać o to, aby partner spod znaku ryb, nie postrzegał go jako samolubnego lub skąpego. Ryby za to są bardzo intuicyjne i u boku barana będą mogły pogłębiać swoje zdolności.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

10 + 8 =