czy zdam egzamin wróżba

Czy zdam egzamin – wróżba

Poniżej przykład wróżby dotyczącej zdania egzaminu. Dla osób uczących się podaje znaczenia kart w rozkładzie abyście sami mogli prześledzić tok mojej interpretacji.

Wiola pyta czy zda ostatnią część egzaminu

Jej przygotowanie: Rydwan
Nastawienie egzaminatorów: 4 Kielichów
Przebieg egzaminu: 10 Mieczy
Wynik: Wisielec
Rada: 3 Buław

Rydwan mówi o potencjale i energii, ale również o tym, że musisz uważnie kierować tym wozem, na którym właśnie jedziesz. Podzielność uwagi, utrzymanie wszystkiego w należytym porządku wymaga od Ciebie nakładów pracy. Uważam, że Twoje przygotowanie jest bardzo dobre, Ty już wiesz, w jakim kierunku chcesz podążać i co chcesz osiągnąć i blokować mogą Cię tylko Twoje wewnętrzne bariery i opory.


Egzaminatorzy czy komisja przed którą będziesz zdawać egzamin (a może pojedynczy człowiek, nie wiem do końca bo nie powiedziałaś) będzie nastawiona w zasadzie nijako, więc ani nie będą robić jakiś szczególnych problemów, ani też nie będą zbytnio pomagać. Ot egzamin, jeden z wielu w ich karierze, jeden więcej do przeprowadzenia.

Ale: sam przebieg egzaminu w 10 mieczach mówi o problemach. Czy to ze stresem, czy jakimiś innymi czynnikami – mam wrażenie że nawet może dojść do sytuacji że tego egzaminu nie będzie w sensie że albo do niego nie podejdziesz albo zostanie on przesunięty. Gdybyś znała jego datę można byłoby dosłownie odnosić się właśnie do niej, ponieważ jednak jeszcze nic o niej nie wiesz, teraz to tylko moje przypuszczenia.


Wisielec w wyniku mówi o niezmienności sytuacji. Po egzaminie nic się nie zmieni, będziesz zastanawiała się nad nim i wracała do niego myślami. Z uwagi na 10 mieczy może nie pójść za dobrze, a karta rady 3 buławy wskazują, że powinnaś przygotować się również na jakąś trzecią opcję: albo np. jakieś pytania, których do tej pory nie było, nie spodziewałabyś się ich, albo właśnie na inny termin, coś w rodzaju poprawki albo np. (chociaż nie wiem czy to egzamin dopuszczający taką możliwość) na jakieś dodatkowe zadania sprawdzające Twoje umiejętności.


Stres nie jest dobrym doradcą, masz jeszcze trochę czasu, dowiedz się może od znajomych czy też poczytaj w necie czego można się na takim egzaminie spodziewać. Wierz w siebie, bo dla mnie ten Rydwan pokazuje, że naprawdę możesz to zdać dlatego też będę trzymać za Ciebie kciuki.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

4 × 1 =