wróżka

Wróżka a wygrana w lotto

Jednym z częstych pytań do wróżki (do mnie, do moich koleżanek), brzmi:

  • Czy wygram w lotto

i wariacje na temat:

  • Kiedy wygram w lotto
  • Proszę podać mi numery do najbliższego losowania lotto
  • Kiedy obstawiać lotto (w domyśle data) aby wygrać 43 miliony

Tak…. Cóż, gdyby wytypowanie tarotem, wahadełkiem, snami czy innymi systemami wróżebnymi wygranej losowej było takie proste, to wróżki byłyby najbogatszymi ludźmi tego świata. A nie są…

Oczywiście, istnieją możliwości sprawdzenia wygranej i często takie oferuje dla swoich klientów. Można sprawdzić czy klient ma w ogóle szansę wygranej a jeśli tak to czy np. są to gry losowe, a może wygrane rzeczowe a może jeszcze jakieś inne formy wygranej np. zdrapki itp. Ale: numerów totolotka nie wytypuję i śmieszą mnie czasami zarzuty typu: a ten Pan w telewizji to typuje 😀 Okej, mówię, a czy słyszała Pani/Pan aby ktoś kiedykolwiek dzięki niemu wygrał? 😀 No właśnie.

Zrozumienie, w jaki sposób działa Tarot (jakikolwiek program do wróżenia), polega na tym, że on nigdy nie odpowie na tego rodzaju pytania, niezależnie od tego, co zrobisz. Karty nie dadzą ci zwycięskiej kombinacji, aby wygrać 50 milionów dolarów, nawet jeśli mogą, jeśli chcą.

To narzędzia duchowe, które służą do Twojego doskonalenia, pogłębiania wiedzy, pracy nad sobą. Ale jeśli spróbujemy zadawać pytania o to, jak wygrać pieniądze: nie odpowiedzą. W ten sposób nie można używać narzędzi duchowych. Chciwość nie jest duchowa, nie sprawia, że staniesz się lepszym człowiekiem, a odwrotnie, może uczynić cię gorszym, obarczyć dodatkową karmą, którą trzeba będzie ciężko odpracować.

Te narzędzia duchowe mogą być używane tylko do celów duchowych. A próba zdobycia dużych sum pieniędzy … to nie to.

Zobacz również: https://wrozka.info.pl/diabel-w-tarocie/

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

osiem − osiem =