wróżby walentynkowe

Wróżby walentynkowe – rozkład tarota dla par

Już za chwileczkę, już za momencik i wpadniemy wszyscy w lutowy czas miłości i świętowania walentynek. Amerykańskie święto przyjęło się i u nas, więc zaczynamy się już przyzwyczajać, że jak luty to i walentynki.

Rozkład tarota dla par

W tym roku opracowałam konkretny i jasny rozkład dla par, który pokaże jakie są tendencje w związku, jakie są jego pozytywne strony a jakie negatywne, jakie uczucia żywią do siebie partnerzy i nad czym pracować, aby relacja była po prostu lepsza i bardziej zgrana.

Wróżby walentynkowe

Karta nr 1. Status relacji – mówi o tym, co dzieje się w związku teraz, jaki jest jego stan, co na dzień dzisiejszy tarot widzi między partnerami.

Karta nr 2. Pozytywne strony relacji – mówi o jej plusach, co jest dobrego w niej i dlaczego jest to dobre.

Karta nr 3. Negatywne strony relacji – zaznacza co dzieje się nie tak, dlaczego tak się dzieje i co jest największą przeszkodą dla pary.

Karta nr 4. Jak relacja widzi partner/partnerka – analizuje drugą stronę a więc tych o których pytamy. Pokazuje jak ich zdaniem wygląda związek, co oni o nim myślą i jakie mają własne odczucia odnośnie relacji.

Karta nr 5. Uczucia partnera/partnerki do osoby pytającej – czyli najważniejsza sprawa: co on/ona tak naprawdę czuje. Ta karta jest bardzo istotna bo może wpływać na interpretacje pozostałych kart i modyfikować ich znaczenie. Karta dobra daje pozytywny wydźwięk, „zła” natomiast obniża pozytywne przesłanie rozkładu.

Karta nr 6. Co mogę poprawić w relacji – to rady dla pytającego odnośnie tego jak on może wpłynąć na relacje i jej kondycje.

Karta nr 7. W jakim kierunku zmierzamy – to prognoza na przyszłość i można dowolnie wybrać sobie czy interesuje nas czas np. 3, 6, 9 miesięcy lub roku. Można użyć dla tej pozycji kolejnych kart gdzie każda będzie reprezentowała jakiś odcinek czasowy.

Zalecam stosowanie kart odwróconych, ale nie jest to konieczne jeśli ktoś ich nie stosuje.

Mam nadzieję, że zaprezentowany rozkład walentynkowy spotka się z zainteresowaniem i będzie chętnie stosowany. Wróżby walentynkowe będą dominować pracę niejednej wróżki prawdopodobnie przez cały luty, więc to ważne, aby mieć fajny i czytelny rozkład, który tę pracę usprawni i uczyni przyjemną 🙂

A dla osób, które nie wróżą, a chciałyby otrzymać taką analizę swojej relacji/związku poniżej udostępniam formularz kontaktowy, dzięki któremu możecie do mnie napisać i uzgodnimy wtedy szczegóły wróżby.

Napisz do mnie:

    Leave a Comment

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

    jeden × pięć =