wróżby miłosne

Wróżby miłosne

Wróżbiarstwo opiera się na wielu metodach i technikach a każda z nich nadaje się do przygotowania wróżby miłosnej. Czy to wahadło, czy karty tarota, klasyczne, geomancja – wszystkie te odpowiadają nam na pytania o miłość.

wróżby miłosne

Tarot miłosny

Tarot jest jednym z najbardziej popularnych narzędzi wróżbiarskich (oraz pomagających w rozwoju duchowym). Poprzez 78 kart, które odczytujemy w pozycjach prostych (pozytywnych) i odwróconych (nagatywnych lub cieniach) otrzymujemy dokładną analizę naszej sytuacji uczuciowej, związkowej, czy też dotyczącej przyszłości naszego życia uczuciowego.

Karty tarota doskonale sprawdzają się w tzw. rozkładach partnerskich, które pełnią rolę raportu o stanie i tendencjach naszego związku.

Wahadło a wróżby miłosne

Oczyszczone i naładowane wahadło może natychmiast odpowiedzieć na pytania zamknięte czyli „tak” lub „nie”. Jeśli potrzebujesz więc krótkiej, jednoznacznej odpowiedzi, wahadło będzie najbardziej konkretne i skuteczne dla Ciebie. Możesz pytać „czy to dobry moment aby do niej napisać”, „czy ta osoba będzie dla mnie odpowiednia” a także doprecyzowywać pytania tak aby otrzymać jak najwięcej inormacji.

Runy

Dostarczają informacji bardziej filozoficznych ale również takich, które pokażą Twoją energię, duchowy stan będący powiązany z pytaniem a również genezę problemu lub stanu relacji. Z uwagi na to, że runy są znacznie starsze niż wahadło i tarot, doskonale nadają się również do stosowania w tzw. skryptach runicznych wzmacniających związek.

Karty wyroczni

To systemy, które bardzo często opierają się na specyficznych wytycznych wyznaczonych przez ich autora. Poruszają wiele tematyk i niektóre z nich są dedykowane tylko do czytań miłosnych. Karty wyroczni dostarczają szerszego spojrzenia na temat miłości jak również bardzo często dokonuje poprzez nie analizy problemu u podstawy – dzieciństwa, relacji z rodzicami a nawet poprzednich wcieleń.

Podsumowanie

Wymieniłam tylko garstkę narzędzi dywinacyjnych pomagających w analizach i wróżbach miłosnych. Możesz zgłębić temat lub pokusić się i wypróbowanie jednej z metod. Jeśli potrzebujesz pomocy w zakresie wróżby miłosnej, partnerskiej, ogólnej lub każdej innej – zapraszam do KONTAKTU.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

pięć − 1 =