Zakochana w arabie - wróżka ostrzega

Zakochana w arabie – wróżka ostrzega

Kochane dziewczyny, kochane kobiety, drogie Panie!

Już dłuższy czas zabierałam się do napisania tego tekstu bo obserwuje bardzo niepokojące zjawisko wśród osób proszących mnie o radę. Chodzi o relacje z obcokrajowcami, którzy odzywają się do was przez portale społecznościowe, facebooka itp. Schemat tych relacji tak często się powtarza i tak często piszecie do mnie ze złamanym sercem, że chciałabym was ostrzec przed wchodzeniem w takie związki.

Zakochany od pierwszego wejrzenia (i oceny twojej zasobności finansowej)

Działanie oszustów matrymonialnych czy też arabskich kochanków, jest zwykle takie samo:

 1. Odzywa się do ciebie mężczyzna i zaczyna niezobowiązującą rozmowę.
 2. W miarę krótkim czasie zaczyna pisać ci o swoich uczuciach, o tym, że jest w tobie zakochany itp.
 3. Okazuje ci zainteresowanie, czujesz się doceniania, adorowana
 4. Mężczyzna nie ukrywa swojej tożsamości, wysyła zdjęcia, rozmawiacie na czacie, kamerkach itp.
 5. Często decydujesz się do wyjazd do niego (bo zwykle on nie może przyjechać do ciebie z uwagi na wizę itp).
 6. Spędzacie cudowne chwile, czujesz się jak w niebie, jest czułym, oddanym kochankiem.
 7. Wracasz do siebie i „związek” trwa dalej
 8. ZWROT akcji, czyli TRAGEDIA w jego życiu! Zwykle to czyjaś śmierć w rodzinie, wypadek, coś strasznego co uniemożliwia mu kontakt z tobą i co najważniejsze: WSZYSTKIE WASZE PLANY MUSZĄ ULEC ZMIANIE
 9. Po jakimś czasie zaczyna pisać, że ma problemy finansowe, operację, koszty leczenia, stracił pracę, popadł w długi z powodu w/w tragedii itp.
 10. Prosi cię o wsparcie finansowe i oczywiście zapewnia, że wszystko odda jak tylko będziecie razem.
 11. Kiedy zaczynasz czuć, że coś jest nie tak, wysyłasz pieniądze, ale kontakt słabnie aż w końcu odmawiasz i kontakt się urywa……. jesteś zwykle biedniejsza o kilka jak nie kilkanaście tysięcy złotych a po arabskim kochanku nie ma nawet śladu……

Czar pryska, zostaje szara rzeczywistość

I niestety bardzo często dalej nie chcecie wierzyć dziewczyny, że padłyście ofiarą oszusta. Ileż to razy zaprzeczałyście, że tak się właśnie stało albo miałyście wręcz pretensję, że karty (bo odpowiadam wam na podstawie kart nie biorąc pod uwagę powyższego schematu bo zawsze chcę podejść do problemu w sposób obiektywny), się mylą, że źle pokazują, że on na pewno kocha i pieniądze nie mają dla niego znaczenia…… Dlaczego więc urywa kontakt, dlaczego milczy? Dlaczego ten schemat powtarza się u tak wielu z was. Czy nie jest to dziwne, że zawsze dzieje się jakaś tragedia, ktoś im w domu umiera albo jest w szpitalu i nagle potrzebują pomocy a przecież ty tak bardzo kochasz więc jak możesz nie pomóc?

Są wyjątki….

Tak, są, wiem – i rzeczywiście i z takimi wyjątkami się spotkałam. W 90% jednak kochane….. niestety nie trafiacie na ten wyjątek. Musicie być bardzo ostrożne, bo angażujecie się uczuciowo w relacje z mężczyznami, którzy mają swój plan, swój cel a kobieta, europejka, jest dla nich środkiem do realizacji tego planu.

To bardzo przykre kiedy słucham waszych historii i niestety wiem jaki będzie ich finał. Tracicie czas, pieniądze i zaufanie i zostajecie ze złamanym sercem, które krwawi nawet przez lata. Uważajcie na siebie proszę i bądźcie czujne.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

jeden × cztery =