wróżka

W jaki sposób poprawić swoją sytuację uczuciową

Pani Wiosna pyta o swoje życie uczuciowe. Nie wie w jaki sposób może poprawić jego jakość oraz czy uda się jej w najbliższym czasie znaleźć partnera. Pyta również co może zmienić w sobie aby jej podejście do uczuć było zdrowsze.

Pytanie Pani Wiosny
Pani Wiosna i jej rozkład na uczucia

Zastosowałam znany i ceniony rozkład Pani Alicji Chrzanowskiej „Dwa Serca”, tylko Arkana Wielkie. 

W chwili obecnej Pani Wiosna miota się ze swoimi uczuciami. Może mieć wrażenie pustki a zarazem nie wie co może z nią zrobić, bo jest ona bardzo silna i przejmująca. Na swoje życie uczuciowe patrzy z pewnego rodzaju dystansu mając na uwadze również wydarzenia z przeszłości. Widać tutaj zastój oraz częste podchodzenie do tematu jakby z zupełniej innej perspektywy, niekoniecznie zdrowej. Pani Wiosna chce bowiem, aby wszystko co wiąże się z uczuciami, było pod jej dyktando i aby to ona ustalała warunki. Karty wskazują tutaj iż nie jest do dobre podejście, ponieważ sprawia, że wymagania Pani Wiosny zaczynają być nierealne co dodatkowo wzmaga jej frustrację. 

Czy ma więc szansę spotkać nowego partnera na swojej drodze? Owszem, jak najbardziej, bo karty wskazują, że jest kobietą pożądaną i wzbudzającą zainteresowanie u płci przeciwnej. Może być przez mężczyzn postrzegana jako ideał kobiecości i mężczyźni mogą widzieć w niej swoją przyszłą żonę, matkę ich dzieci. 

Kiedy więc może dojść do tego, że Pani Wiosna spotka na swojej drodze tego wymarzonego partnera? Na to pytanie odpowiada nam karta Słońca. Ona nie tylko wskazuje czas (okres letni, wtedy kiedy to spędzamy dużą część dnia na zewnątrz, odpoczywamy, to mogę być wakacje, czas urlopowy) ale również na to, że Pani Wiosna zmieni swoje podejście do spraw uczuciowych. Bo o tym również mówią kolejne karty czyli Sąd ostateczny na pozycji: co mogę zrobić aby doszło do tego spotkania. To ta karta wskazuje właśnie na diametralną konieczność zmian i rozliczenia się z przeszłością. Po przejściu przez tą Bramę (Sąd ostateczny to karta Brama), po dokonaniu rozliczenia z tym co było, zamknięciu tego rozdziału, podjęciu tego wyzwania, może dojść do wspomnianych zmian w życiu Pani Wiosny. 

Jaki będzie tego ostateczny rezultat? Wieża i Świat. Totalna transformacja, nowe życie dla pytającej. Gwałtowne przemiany i zmiany, które zakończą definitywnie pewien etap. Wieża to karta, która mówi o tym, że coś skostniałego, co nie miało już prawa bytu, w końcu runęło. A Świat dodatkowo podkreśla, że cykl został zakończony i pora na nowe.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

2 + dziewięć =