wróżka

Top talie tarota styczeń

Działam wciąż w mocnym postanowieniu pracowania w danym miesiącu z określonymi taliami. Wychodzi mi to oczywiście lepiej i gorzej, bo są talie, które doskonale nadają się do medytacji, oraz takie, które świetnie sprawdzają się pod względem odczytów wróżebnych 🙂 często więc od medytacji przechodzę do wróżby aby ponownie wrócić do medytowania.

I tak top taliami w miesiącu Styczniu roku 2019 były:

1.Ostara tarot

Ona wciąż zachwyca mnie swoją stylistyką, jakością wykonania, srebrzonymi brzegami no i obrazami, które tak bardzo przypadły mi do gustu.

2. Prisma Visions tarot

Również wykonanie nieziemskie, srebrne brzegi, mocny papier i duży rozmiar tych kart sprawiają, że tasowanie czy odczytywanie ich w rozkładzie jest czystą przyjemnością.

3. Pre Raphaelite tarot

Świeżynka w mojej kolekcji której tradycyjne obrazy sprawiają, że czyta się z niego jak z książki i wiem, że dzięki mojej recenzji i prezentacji kart co najmniej 4 osoby stały się ich posiadaczami 🙂

4. A na koniec talia, która pod koniec miesiąca idealnie spisywała się wróżebnie i to z niej powstało wiele z czytań, które otrzymaliście. Niezawodna, delikatna ale dosadna w przekazie talia Tarot Mucha

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

trzy × 1 =