wróżka

The Everyday Enchantment Tarot – recenzja i opinia

Wczoraj otrzymałam długo wyczekiwaną przesyłkę z UK wraz z talią The Everyday Enchantment Tarot. Ponieważ dawno na blogu nie było recenzji talii, tak oto już dzisiaj spieszę z opisem tej wyjątkowej i pięknej talii kart.

Całość przychodzi w mocnym, dość sporym pudełku wraz z pokaźną książką. Same karty są duże, trzeba przyznać, że osoba z małymi dłońmi może mieć problem z ich tasowaniem, zostaje  wtedy opcja przekładania. Papier jest mocny i sztywny, opakowanie również jest bardzo solidne, a książka, jak na takie które dołanczane są do talii, to uważam, że zawiera dużo ciekawych treści. Wszystko jest w języku angielskim, nie mam spolszczenia tej talii.

Same karty to feria barw, obrazów i niesamowitego przesłania. Są piękne, bardzo mocno intuicyjne, każdy, kto nawet nie miał do czynienia z tarotem, szybko zorientuje się w ich symbolice. Uważam, że będą doskonałe do pracy dla osób początkujących chociaż niektóre z nich mają troszke inną symbolikę niż standardowa talia RW (np 2 buław).

Ta talia na pewno jest ciepła i jasna, nie wzbudza obaw. Nasycenie współczesnymi obrazami sprawia, że jest nam jakby bliższa, taka bardziej swojska i zrozumiała. Jest ona zdecydowanie bardzo intuicyjna i moim zdaniem będzie się z nią bardzo dobrze pracowało.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

siedemnaście + dziewiętnaście =