wróżka

Tarot TAK NIE

Tarot TAK NIE wraz z przykładami interpretacji.

We wpisie https://wrozka.info.pl/tarot-rozklad-tak-nie/ prezentowałam w jaki sposób można otrzymać szybką odpowiedź od kart na zasadzie „tak lub nie”.

I wydawałoby się, że ten rozkład jest krótki i nie dający zbyt wielu informacji, ale, jeśli podejdziemy do niego z odpowiednią intencją i oczekiwaniami, możemy „wyciągnąć” z niego o wiele więcej informacji.

Poniżej przykład, który mogę zademonstrować za zgodą jednego z klientów.

Pan Tomasz pyta, czy sprzedaż nieruchomości w miejscowości S, przy ulicy R, dla Pana Adama, jest dobrym posunięciem. Pan Tomasz chce mieć konkretną odpowiedź wraz z rozwinięciem.

Oczywiście, możemy zastosować w tym przypadku szereg innych rozkładów, ale ja chciałam właśnie pokazać działanie tego specyficznego rozkładu tarota TAK NIE.

Tarot tak nie
Rozkład tak nie

Tak jak wspomniałam we wcześniejszym wpisie:

Arkana Wielkie i parzyste blotki = TAK

Arkana Małe i karty dworskie = NIE

W odpowiedzi na pytanie Pana T mamy więc: 9 Kielichów (N), Świat (T), 6 Buław (T), 10 Monet (T) oraz kartę Siły (T).

Jak widać tarot zdecydowanie odpowiada: TAK. Ale: każda z tych kart mówi również coś o sytuacji pytającego i otaczającej pytanie i to właśnie najfajniejszy aspekt tego rozkładu. Możemy dowiedzieć się min. że Pan T jest związany z tą nieruchomością emocjonalnie ale zarazem ma świadomość tego, że sprzedaż dałaby mu i porządny zastrzyk finansowy jak również pozwoliłaby na zamknięcie rozdziału rodzinnego (współwłaścicielem jest ex małżonka). Karta Siły podsumowująca rozkład oraz Świat, mówią o tym, że jak najbardziej sprzedaż Panu A będzie dobrym posunięciem, a 10 Monet i 6 Buław zapowiadają wielkie zadowolenie z transakcji.

Tak oto rozkład tarota TAK/ NIE pokazał nam ciekawą historię związaną z pytaniem i tak też należy interpretować wszystkie 5 kart w tym rozkładzie.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

piętnaście + dziesięć =