Gdzie leży przyczyna problemu

IMG_20191005_112413 (1)

Jestem ogromną zwolenniczką talii wyroczni i to wykorzystywanych na wszelkie sposoby: do przewidywania przyszłości, analizy sytuacji ale też i wskazywania przyczyny problemów i rad jak je rozwiązać. Umiejętność odczytu z wyroczni nie jest trudna a jednocześnie wskazuje, że osoba czytająca ma otwarte horyzonty, umysł jak również jest po prostu rozwojowa – chce się uczyć, poznawać i rozwijać.
Zawsze będę więc wspierała te osoby, które pracują z różnymi systemami karcianymi i nie tylko. Nie uwsteczniajmy się, nie zamykajmy ani nie pozwólmy nikomu narzucać nam zdania, które nie jest zgodne z naszymi poglądami.

Ale wracając do tematu postu: gdzie leży przyczyna problemu złego samopoczucia u Pani – które pojawiło się kilka dni temu?

Jako przyczynę problemu mamy kartę „Middle World” – należałoby się jej mocniej przyjrzeć. Karta ta przedstawia świat „środkowy” (w tej talii mamy również świat niższy podświadomość i wyższy nadświadomość) wskazuje więc, że problem ma miejsce w realnym świecie, a dokładnie po prostu w rzeczywistości w której żyje pytająca. Na karcie mamy drzewo otoczone kulą – drzewo jak wiemy często jest symbolem zdrowia a kula, to ochrona, bezpieczeństwo, ale również może np. przedstawiać dosłownie monitory, coś szklanego, coś co zawiera w sobie elementy szkła. To była moja pierwsza myśl jak zobaczyłam tą kartę i od razu przyszły mi do głowy komputery, praca biurowa, spędzanie czasu w przeważającej większości w pracy i przed monitorem.  Takie też było moje pytanie do Pani: czy spędza dużo czasu przed komputerem. Odpowiedziała twierdząco i już wtedy widziałam, że jesteśmy na dobrym tropie 🙂

Co można poradzić w tej sytuacji? Wyrocznia wskazała kartę: Giveaway  – dawanie, ale i branie. W tym przypadku Pani koniecznie musi zachować równowagę i po prostu oddalić się co pewien czas i od np. komputera ale również i swoich obowiązków. Musi najnormalniej w świecie dać odpocząć swoim oczom i organizmowi. Zbytnia ilość bodźców, stresów związanych z pracą, powoduje, że Pani czuje się źle. Musi zadbać więc o swój umysł i ciało.

Czego nie robić? Karta „wyższego świata” – nie robić nic na siłę, nie starać się zbawiać wszystkich i załatwiać za innych ich spraw. I co najważniejsze: nie przejmować się, że coś odbędzie się bez Pani, że czegoś nie przypilnuje albo nie będzie dostępne 24h/dobę.
Odpocząć, uspokoić zmysły, dać sobie chwilę czasu tylko dla siebie, nie dla innych – tak oto radzi wyrocznia.

Przy odczycie kartami wyroczni kierujmy się intuicją i naszą wewnętrzną wrażliwością. Niech opinia klienta, jego uwagi jak również osiągnięcia po wprowadzeniu naszych rad, będą najlepszą oceną naszej pracy i udzielonej pomocy 🙂

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

czternaście + dziewiętnaście =