wróżka

Tarot Anielski

Karty tarota stworzone przez Doreen Virtue nazwane „Tarotem Anielskim” mają za zadanie złagodzenie dla przeciętnego użytkownika całokształtu tarota jako narzędzia magicznego, służącego do wróżb i przewidywania przyszłości. Niejednokrotnie bowiem tarot budzi obawy, a legendy, które narosły wokół tych kart, sprawiają, że niektórzy boją się nawet pomyśleć o tym, że mogliby z nich skorzystać.

Tarot Anielski powstał więc aby ocieplić dotychczasowy wizerunek kart tarota.

W talii Tarota Anielskiego Doreen Virtue „straszne” karty mają znacznie złagodzone przesłania, a dodatkowo, dla osób, które uczą się dopiero znaczenia kart, każda z nich ma pomocne opisy.

Karty otrzymujemy w mocnym kartonowym opakowaniu w którym możemy je również z powodzeniem przechowywać. Do kart dołączona jest książeczka w języku polskim.

Tarot anielski
ksiazeczka tarot anielski

Same karty są duże, znacznie większe niż standardowe karty tarota a dodatkowo, to co uwielbiam, mają złocone brzegi. Całość sprawia wrażenie bardzo solidnych i dobrze wykonanych kart.

Arkana Wielkie są przyporządkowane Aniołom, Arkana Małe mają natomiast opisane krótkie znaczenia kart.

To co dla niektórych może być kłopotliwe, to bujna i kolorowa grafika z mnóstwem szczegółów. Dla osób, które wcześniej nie obcowały z tarotem, ta talia może wydać się zbyt kolorowa, za bardzo naszpikowana szczegółami a co za tym idzie: mało czytelna dla intuicji.

Wyjątkowość kart anielskich polega na tym, że są zaprojektowane po to aby podnosić na duchu i nieść bezpieczne przesłanie.

Kup tą talię jeśli:

  • Masz małą wiedzę na temat tarota, a boisz się tradycyjnych kart
  • Jesteś kolekcjonerem talii
  • Chcesz posiadać talię inną niż tradycyjne
  • Lubisz anioły i Doreen Virtue
  • Pociągają Cię fantastyczne obrazy

Jak wróży się tarotem anielskim?

Dla mnie identycznie jak zwykłą talią, ponieważ ja nie potrzebuje opisów kart, a znaczenia, i to te nie książkowe, a wynikające z doświadczenia i obycia z kartami, mam po prostu w głowie. Ale początkująca osoba powinna dobrze sobie radzić i dzięki opisom kart i spokojnym obrazom, odczytać bez problemu znaczenie wróżebne rozkładu.

Interesuje Cię rozkład przy pomocy tarota anielskiego? Napisz do mnie: irmalia@wrozka.info.pl

Przeczytaj również moje inne recenzje talii tarota:
https://wrozka.info.pl/category/tarot/talie-tarota/recenzje-talii/

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

4 × cztery =