Rozkład partnerski tarot

Rozkład partnerski tarot wraz z interpretacją

Czym jest rozkład partnerski w tarocie

Rozkład partnerski w tarocie to technika wróżenia, w której tarocista wykorzystuje specjalnie dobrany zestaw kart tarota, aby pomóc dwóm połączonym osobom w odkrywaniu ich relacji. Każda połowa zestawu składa się z siedmiu kart, które odnoszą się do osobistych cech i postaw poszczególnych partnerów względem siebie. Rozkład partnerski jest często stosowany przez tarocistów w celu zrozumienia i zdiagnozowania problemów w związku, a także w celu wskazania możliwych sposobów ich rozwiązania.

Po co stosuje się rozkład partnerski

Rozkład partnerski w tarocie stosuje się w celu pomocy w wyjaśnieniu i rozwiązaniu problemów w związku, a także w celu lepszego zrozumienia potrzeb i uczuć dwojga partnerów w stosunku do siebie. Może to być szczególnie przydatne w sytuacji, gdy partnerzy nie są w stanie porozmawiać, a tarocista może zapewnić obiektywną perspektywę na temat ich relacji i wskazać możliwe rozwiązania. Rozkład partnerski w tarocie może również pomóc partnerom w określeniu, w jaki sposób mogą wzmocnić swoje związki.

Kto powinien prosić o rozkład partnerski

Rozkład partnerski w tarocie powinien być wykonany przez tarocistę dla osób, które mają poważne i głębokie relacje. Może to obejmować nie tylko małżeństwa, ale również przyjaciół, rodzeństwo, rodziców i dzieci oraz wszelkie inne bliskie relacje. Rozkład partnerski może pomóc osobom w ich relacjach i w ich codziennych czynnościach, poprzez zdobycie nowego zrozumienia i perspektywy, która może być użyteczna w określonych sytuacjach.

Poniżej przykład interpretacji rozkłady partnerskiego

Pani J pyta o Pana J – jak wygląda i jak będzie wyglądała w przyszłości ich relacja. Standardowy rozkład partnerski tarota z prognozą na przyszłość.

Po stronie Pana:
Jemy myśli – 8 buław
Co czuje – Mag
Co pokazuje – 10 Buław
Jak dalej wyobraża sobie relacje – Cesarzowa

Po stronie Pani:
Jej myśli o Panu – Diabeł
Co czuje do Pana – Wisielec
Co Panu pokazuje – Kochankowie
Jak dalej wyobraża sobie relacje – 3 denarów

Jak sytuacja będzie wyglądała do:
Pół roku – 3 kielichów
Roku – As buław + 10 denarów

Droga J! Tutaj nie jest źle ! Owszem, są pewne bariery, bardziej moim zdaniem formalne po Twojej stronie, ale Was oboje do siebie ciągnie ! Zobacz, on ciągle o Tobie myśli, dosłownie. 8 buław to jak torpeda wystrzelona w jakimś kierunku – leci, ma cel, dużo w niej energii, emocji i to wszystko siedzi w Jego głowie. Oj myśli on o Tobie myśli i to bardzo. Co prawda, jego uczucia moim zdaniem są jeszcze zupełnie nieujawnione bo mamy Maga a Mag boi się ujawnić to co rzeczywiście czuje. Fajnie opisane jest to w książce „Zrozumieć Tarota i swoje życie” że Mag boi się okazać miłość… I dlatego może pokazywać właśnie te 10 buław – dystans, nie dawanie nadziei na coś więcej, sprawianie wrażenia, że między Wami nic więcej wydarzyć się nie może, a tymczasem w jego wyobraźni dalsza relacja to: Cesarzowa ! On dosłownie marzy o tym aby być z Tobą, widzi Cię jako tą docelową partnerkę i do tworzenia rodziny i również jeśli chodzi o aspekt seksualny. Marzy o tym, byś Ty była u jego boku i tak wyobraża sobie Waszą relację.

A u Ciebie w głowie mamy Diabła  Heh, ponieważ to myśli o J, napiszę tylko, że bardzo bardzo Cię do niego ciągnie. Nie masz wrażenia, że myślisz o nim wręcz cały czas? Diabeł to kuszenie, podniecenie, przyzywanie – w myślach porównałabym to nawet do natręctwa i tego, że może i byś chciała, ale nie możesz pozbyć się go ze swojej głowy. Ale: U Ciebie widać jeszcze kogoś. To może być Twój partner obecny, lub ktoś, z kim się rozstałaś, ale jeszcze nie wszystko macie zakończone. Hamujesz swoje uczucia w Wisielcu, podobnie jak J w tym Magu. Nie chcesz się przyznać, nawet sama przed sobą, że budzą się w Tobie jakieś uczucia, bo wciąż do czegoś wracasz, coś rozpamiętujesz. Patrząc na Twoją datę urodzenia, to możesz mieć właśnie teraz bardzo silną potrzebę aby zakończyć sprawy z przeszłości. I dobrze, to dobry czas, jesteś w 5 roku osobistym i 9 własnym – teraz się dzieje, teraz jest aktywność i energia !

Karta Kochanków i 3 denarów dodatkowo dla mnie wzmacnia to o czym pisałam wyżej: ktoś jeszcze obok Ciebie jest. Tak jakbyś Ty musiała w niedługim czasie zdecydować czy coś dalej ma trwać, czy pójdziesz w nowe. I właśnie ten fakt wstrzymuje i Ciebie i J – tą drogę należałoby utorować i oczyścić, tak aby kwestia została dla Was obojga jasna. Ty możesz jeszcze wątpić w to, czy z Twojej strony będzie dało się tak jasno wszystko załatwić (3 monet jako karta mówiąca o tym jak widzisz przyszłość relacji może sugerować, że 3 osoby będą w nią zaangażowane), ale spokojnie – dasz radę.

Co na przyszłość? Ano pięknie: As buław, 10 Monet – tutaj widzę naprawdę płomienny, mocno seksualny romans i szczęście. Po prostu. 10 Monet to spełnienie i dobrobyt, to powodzenie, realizacja swoich planów i zamierzeń. Karty zapowiadają, że czeka Was wspólna przyszłość, a ja trzymam kciuki żeby wszystko było po Twojej myśli.

Tutaj znajdziesz informacje czym kieruje się w rozkładach partnerskich oraz jaką wiedzę otrzymasz o swoim związku dzięki moim rozkładom:

https://wrozka.info.pl/tarot-partnerski-rozklad-partnerski-dla-relacji-i-zwiazku/

Jeśli chcesz zamówić wróżbę partnerską skorzystaj ze strony KONTAKT.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

cztery × dwa =