Szóstka monet to taka karta równowagi: i finansowej, i psychicznej, i życiowej…. Karta dawania i brania, otrzymywania i obdarowywania a także: finansowych bonusów 🙂

I tak też ten najbardziej oczekiwany, czyli finansowy czynnik działania szóstki monet, objawił się mi dzisiaj w całej okazałości. Zarezerwowałam bowiem w pewnym znanym sklepie RTV gofrownicę w mega fajnej promocyjnej cenie bo za 99 zł (gofrownica do gofrów, nie włosów). Przyjeżdżam po odbiór a tu hm….. owszem, jest, ale za 159 zł. Uuuuuuuu, różnica znaczna, niedobrze. Oczywiście potwierdzenie rezerwacji wraz z moją ceną mam i okazuje w przypływie nadzieji 🙂 I dobrze, nadzieja umiera ostatnia. Pan sprzedawca oświadcza, że skoro było 99 to tak też zostanie 🙂 Lubię 6tke denarów 🙂
Inne aspekty, które objawiła mi dzisiaj ta karta:
– energia, chęć do działania
– realizacja planów
– zysk finansowy (T)
– zakupy (aby ów zysk finansowy spożytkować)
– nie do końca udany dzień w kuchni
– lekka popołudniowa nerwowość 
– drzemka
– wydatki na najbliższych
– wydatki na dom
Ogólnie z dnia jestem zadowolona, chociaż inwencji twórczych dzisiaj jakby trochę mniej. Zobaczymy co przyniesie jutro !

Zapisz się do mojego newslettera!
Zgadzam się na otrzymywanie newslettera obsługiwanego przez MailChimp ( more information )
Bądź zawsze na bieżąco z informacjami z mojej strony i bloga. Nowości, promocje, aktualności zawsze na czas u Ciebie!
Pamiętaj, że zawsze możesz wypisać się z newslettera. Przechowuje tylko Twoje imię i adres mailowy, nie będą one przekazywane osobom trzecim.

Wróżka Irmalia

Wróżka, tarocistka, pasjonatka dawnych systemów wróżebnych. W wieku 17 lat otrzymałam swoje pierwsze karty tarota i tak rozpoczęła się moja pasja. Teraz, ponad 20 lat później dziele się swoją wiedzą a także pomagam wróżąc i odpowiadając na nurtujące moich klientów pytania.

0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

nine + eighteen =