wróżka

Rider Waite po tuningu czyli hologramowy tarot

Kolejna talia z aliexpress, nie ukrywam że moja ulubiona. Jakość wykonania, prezentacja wizualna i poręczność: REWELACJA !

A mowa o Rider Waite w wykonaniu chińskim i uszlachetnieniu folią hologramową.

Karty prezentują się przepięknie. Na forum, kiedy wrzuciłam pierwszy wpis z rozkładem z tymi kartami, ludzie krzyczeli WOW ! Bo tak jest, są spektakularne.

Kto by pomyślał, że ze standardowego RW można zrobić taką małą, fajną perełkę.

Karty wykonane są z mocnego papieru, wręcz bardzo mocnego jak na standardy tarota, jedne z najgrubszych kart które posiadam. Z tyłu papier jest zwykły, z nadrukiem, który zarówno w pozycji odwróconej i prostej jest taki sam, natomiast przód jest błyszczący i jak widać na zdjęciach, hologramowy. Przepięknie wygląda w rozkładach. Mam również wrażenie że jest bardziej przyjazny dla klienta, bo klienci również zwracają uwagę na piękne wykonanie kart.

Rozmiarowo są nieco węższe niż standardowa talia, natomiast bardzo dobrze leżą w dłoni i świetnie się je tasuje.

Napisy na blotkach wykonane są po chińsku, wraz z np. numerem karty. Dla tych którzy znają RW jest to zupełnie obojętne w jakim języku karty będą oznaczone 🙂 Arkana Wielkie są natomiast wykonane standardowo z dokładnie takim samym podpisem jak na pierwotnej talii RW.

Co mogę dodać? Pracuje z nimi już jakiś czas, codziennie, i jestem pod poważnym wrażeniem. Te karty są wytrzymałe, sztywne, starannie wykonane……… I kosztują jakieś 8 dolców…….. 🙂 POLECAM !

 

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

siedem + osiemnaście =