kolekcja kart tarota

Moja kolekcja kart tarota i wyroczni

Lato za nami postanowiłam więc zrobić małe porządki w kolekcji kart tarota, wyroczni i wszystkich innych kart, run, kamieni, wahadełek itp. Mocnym postanowieniem było zmieszczenie tych wszystkich perełek na jednym regale… Niestety, plan się nie udał.

Muszę przyznać, że przez te wszystkie lata dorobiłam się pokaźnej kolekcji: mam ponad 80 talii tarota, ponad 30 talii kart wyroczni, karty cygańskie, kilka rodzajów kart lenormand oraz karty klasyczne, kipper, karty doradztwa życiowego, karty I Ching, własne karty geomantyczne i wiele innych…. Cóż, to nawet nie kolekcjonerstwo a raczej pasja i chęć poznania.

IMG_20191004_125127

Starałam się podzielić regały tematycznie: góra to wyrocznie, dwa regały na środku to karty tarota, dwa dolne to książki: po lewej magia, runy, energie, leczenie, wicca i inne; po prawej: tarot. Same książki zajęły dwie półki, ale jeszcze niestety część musi pozostać w szufladach salonu… Chyba konieczne będzie dokupienie jeszcze jednego regału…

IMG_20191004_125157
Wyrocznie
IMG_20191004_125201
Tarot
IMG_20191004_125206
tarot cd i książki

Jak widać więc starałam się zrobić wszystko aby moja ezoteryczna przystań była ładnie poukładana i ogarnięta 🙂 Jak znam jednak siebie po miesiącu trzeba będzie dokonać poprawek w ułożeniu kart i książek. Niemniej jednak osobiście jestem dumna z siebie i z przeprowadzonych porządków. W końcu wiem jakie mam talie i gdzie mogę je znaleźć.

Następnym krokiem jest….. rozbudowa zbioru o moje wymarzone perełki 🙂

Zobacz również: https://wrozka.info.pl/spis-zrecenzowanych-talii-tarota/

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

1 × 2 =