Intencja w magii to nie wszystko!

Intencja w magii to nie wszystko!

Intencja w magii oczywiście jest jedną z najważniejszych jej części, jednakże nie tylko ona sprawia, że magia działa. Często słyszy się, że nie ważne co robisz ani co mówisz, najważniejsza jest intencja – a jednak nie po to przez setki a nawet tysiące lat magowie przygotowywali odpowiednie czyny, słowa i rytuały, do tego, aby pobudzić magię i działania magiczne.

Słowa więc, czynności, schematy, układy są w magii równie ważne co sama intencje ich stosowania.

TAK, to co powiesz w trakcie zaklęcia ma znaczenie.

Tak, to co zrobisz podczas działań magicznych, ma znaczenie.

Tak, kolejność działań ma znaczenie.

Nie możemy zostawiać spraw w rękach „sił wyższych” mówiąc, że mieliśmy intencje i teraz to one powinny działać i wiedzieć co mają robić. Nie oczekujmy, że siły, z którymi pracujemy, domyślą się o co nam chodzi.

Zapisuj, notuj, przemyśl dokładnie swoją prośbę!

Zapisanie zaklęcia lub intencji sprawi, że skupisz się na nich i jasno określisz czego tak naprawdę chcesz. Jasne sformułowanie prośby to połowa sukcesu dlatego jest tak ważne. Komunikacja z bóstwem, siłą z którą chcesz pracować, ma kolosalne znaczenie!

Komunikacja jednak to nie tylko słowa a również działanie. Niektóre typy istot wymagają działania zgodnie z protokołem lub etykietą – trzeba postępować zgodnie ze schematami pokazując swoją wiedze, przygotowanie i szacunek.

„Magia to intencja” to przekonanie, powodujące, że niektórzy wciąż popełniają te same błędy i nie mają wyników. Poznaj energię z którą chcesz pracować, przygotuj się, zadbaj o dobre połączenie i komunikację, a wtedy zobaczysz magiczne wyniki.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

20 − 11 =