wróżka

Miejsce na karty czyli o przechowywaniu talii

Sposób w jaki przechowujemy karty zależy tak naprawdę tylko i wyłącznie od nas, ale….. I właśnie to ALE jest tutaj istotne: karty, jako narzędzie naszej pracy czy też fascynacji, moim zdaniem chociażby po to, aby utrzymać je w odpowiedniej kondycji i uchronić przed zniszczeniem, powinny być przechowywane w odpowiednim, najlepiej zamkniętym miejscu.

Ja większość swoich kart przechowuje w lnianych woreczkach, które za dosłownie grosze można kupić na Aliexpress i to w przeróżnych rozmiarach. Najczęściej zamawiam je od tego sprzedającego, ponieważ wiem, że dochodzą w bardzo szybkim tempie.

Oprócz tego, wszystkie talie, które przychodzą w fajnych, porządnych i trwałych pudełkach, już w tych pudełkach sobie zostają. Mam również swoją szkatułkę, w której „mieszka” sobie moja pierwsza talia, z którą zaczęłam pracować na pełnych obrotach, czyli Złoty tarot:

Wszystkie karty natomiast trzymam w specjalnej, pachnącej kadzidełkami witrynce, i jes ona moim takim super magicznym i cudownym miejscem w domu, poniżej trochę ciemny gif, który jednak fajnie pokazuje jak owa kolekcja wygląda 🙂 :

via GIPHY

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

6 + 14 =