wróżka

Kim byłem w poprzednim wcieleniu

Poprzednie wcielenia a tarot – jak to jest z tymi kartami? Czy potrafią pokazać nam kim byliśmy kiedyś? A jeśli tak to jakie informacje możemy otrzymać?

Zacząć należy od tego że…. poprzednich wcieleń mogłeś/mogłaś mieć mnóstwo. Tak! Idąc dalej: mogłeś/aś reinkarnować się i żyć w zupełnie innym świecie niż Ziemia. Wierzę w to, że kosmos jest tak niezbadany i tak potężny, i mamy niejednokrotnie do czynienia ze sprawami tak innymi niż by nam się wydawało, że równoległe światy, rzeczywistości, czy też życie na innych planetach, wcale nie są dla mnie ani szokujące ani dziwne.

Jak poznać kim było się w poprzednim życiu?

Najpierw należałoby uzgodnić: w jakim? W tym, które ma na Ciebie największy wpływ w obecnym życiu, czy też w tym, które miało najmniejszy? A może chcesz poznać to „najgorsze” wcielenie? A może najlepsze? To w którym żyłeś/aś gdzieś indziej niż ziemia?

Właśnie: najpierw więc decydujemy się na to, jakie wcielenie będziemy badać.

Rozkład tarota na poprzednie wcielenia

Takich rozkładów jest wiele i można je śmiało testować. W książkach Pani Alicji Chrzanowskiej znajdziecie różne rozkłady, które przybliżą temat, a ja stosuje swój autorski, który oparty jest na schemacie krzyża celtyckiego.

Jak wygląda odczyt informacji o poprzednim wcieleniu w praktyce?

Po ustaleniu, jakie wcielenie cię interesuje, przystępujemy do czynności wstępnych czyli oczyszczenia, potasowania kart oraz określenia pytania jakie kartom zadajemy. Poniżej przykładowa, skrócona interpretacja rozkładu na najlepsze wcielenie dla Pana, dla uproszczenia nadajmy mu imię: Marka.

poprzednie wcielenia tarot

W swoim najlepszym wcieleniu, Pan Marek, był osobą niosącą bezinteresowną pomoc dla innych, nawet kosztem swojego dobra i swojego życia rodzinnego. Żył on w czasach pionierskich, kiedy to ludzie wyruszali na podbój lądów, oceanów, otwierały się przed nimi nowe perspektywy. Brał na siebie za dużo i za wiele chciał zrobić dla innych, kosztem tego, że rodzina pozostawała tylko w sferze marzeń, był osobą samotną, mocno ukierunkowaną na działanie i najpewniej nie miał czasu aby zakładać rodziny. Pan Marek po prostu nie zdążył znaleźć odpowiedniej partnerki, bo pomimo starań, widać, że kwestie stałego związku pozostawały tylko w jego nadziejach. Otaczali go za to ludzie a on często przemieszczał się nawet na duże odległości. Mógł być osadnikiem lub kimś, kto odkrywa nowe lądy i dostarcza o nich informacji. Jego celem życiowym było poznanie i dzielenie się wiedzą z innymi. Miał wkład w tworzenie rzeczywistości, w której się obracał, mógł być kartografem, żeglarzem, odkrywcą i wynalazcą.

Oczywiście w takim rozkładzie można dopytać kart: jak zginął, jak wyglądało jego dzieciństwo, wiek średni, dojrzały – możliwości jest mnóstwo, a informacje, które pokażą nam karty bywają niekiedy zdumiewające.

Zachęcam do wysyłania pytań na temat swoich wcieleń. Ich znajomość często pozwala nam uzmysłowić sobie i zrozumieć skąd biorą się i co jest powodem, naszych obecnych zachowań.

Poprzednie wcielenia odczytane za pomocą kart tarota to jedna z najskuteczniejszych metod dowiadywania się o swojej przeszłości.

Zobacz również: https://wrozka.info.pl/2019/06/02/czy-on-mnie-zdradza-wrozka-online-tarot/

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

jeden × 5 =