wróżka

Jak zadawać pytania do tarota

Kluczem jest dobrze sformułowane pytanie bo tarot wtedy może w pełni wykazać swoje możliwości. Najlepiej jest więc wcześniej zapisać sobie to o co chcemy zapytać – przynajmniej te najważniejsze pytania.

Oto w jaki sposób przygotować się do zadania pytań tarotowi:

  1. Skupienie – odetnij się od codziennych obowiązków, odpocznij, możesz wcześniej oddać się medytacji, skup się na swoim problemie, zacznij od jego podstawy i staraj się podzielić problem na mniejsze
  2. Zadawaj pytania otwarte, takie które zaczynają się od słów: w jaki sposób, co mogę, co byłoby dla mnie najlepsze w sytuacji….
  3. Nie pytaj o nazwiska czy wyniki lotto – tarot nie podpowie Ci w tych kwestiach, nie wskaże imienia osoby, nie poda liczby. Czas w tarocie również jest umowny i bazuje na okresach, porach roku a nie konkretnych datach.
  4. Bądź otwarty na informacje – czasami możesz usłyszeć nie to czego oczekiwałeś, czasami informacje płynące z kart mogą być dla Ciebie bolesne, ale pamiętaj, że zadając pytanie podejmujesz również ryzyko otrzymania ostrej, często wskazującej na Twoje błędy, odpowiedzi.

Poniżej krótki filmik dla osób, które nie wiedzą jak formułować pytania do kart tarota .

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

14 + trzy =