Kluczem jest dobrze sformułowane pytanie bo tarot wtedy może w pełni wykazać swoje możliwości. Najlepiej jest więc wcześniej zapisać sobie to o co chcemy zapytać – przynajmniej te najważniejsze pytania.

Oto w jaki sposób przygotować się do zadania pytań tarotowi:

  1. Skupienie – odetnij się od codziennych obowiązków, odpocznij, możesz wcześniej oddać się medytacji, skup się na swoim problemie, zacznij od jego podstawy i staraj się podzielić problem na mniejsze
  2. Zadawaj pytania otwarte, takie które zaczynają się od słów: w jaki sposób, co mogę, co byłoby dla mnie najlepsze w sytuacji….
  3. Nie pytaj o nazwiska czy wyniki lotto – tarot nie podpowie Ci w tych kwestiach, nie wskaże imienia osoby, nie poda liczby. Czas w tarocie również jest umowny i bazuje na okresach, porach roku a nie konkretnych datach.
  4. Bądź otwarty na informacje – czasami możesz usłyszeć nie to czego oczekiwałeś, czasami informacje płynące z kart mogą być dla Ciebie bolesne, ale pamiętaj, że zadając pytanie podejmujesz również ryzyko otrzymania ostrej, często wskazującej na Twoje błędy, odpowiedzi.

Poniżej krótki filmik dla osób, które nie wiedzą jak formułować pytania do kart tarota .

Zapisz się do mojego newslettera!
Zgadzam się na otrzymywanie newslettera obsługiwanego przez MailChimp ( more information )
Bądź zawsze na bieżąco z informacjami z mojej strony i bloga. Nowości, promocje, aktualności zawsze na czas u Ciebie!
Pamiętaj, że zawsze możesz wypisać się z newslettera. Przechowuje tylko Twoje imię i adres mailowy, nie będą one przekazywane osobom trzecim.

Wróżka Irmalia

Wróżka, tarocistka, pasjonatka dawnych systemów wróżebnych. W wieku 17 lat otrzymałam swoje pierwsze karty tarota i tak rozpoczęła się moja pasja. Teraz, ponad 20 lat później dziele się swoją wiedzą a także pomagam wróżąc i odpowiadając na nurtujące moich klientów pytania.

0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

10 + twenty =